تیتر دو سرویس

 • بالگردهای آمریکایی کارکنان سفارت بغداد را فراری دادند

  بالگردهای آمریکایی کارکنان سفارت بغداد را فراری دادند

  در پی حمله راکتی عصر یکشنبه به سفارتخانه آمریکا در بغداد، بالگردهای این کشور اقدام به تخلیه کارکنان این سفارتخانه کردند.

 • ظریف به اشپیگل چه گفت که سخنانش در داخل تحریف شد

  ظریف به اشپیگل چه گفت که سخنانش در داخل تحریف شد

  محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران وقتی با برداشت اشتباه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا از گفت‌وگوی او با یک نشریه آلمانی مواجه شد، فقط به یک جمله بسنده کرد و گفت: «ترامپ بهتر است به‌جای استناد به رسانه‌های مورد علاقه یا مترجمان فارسی‌اش اصل صحبت‌های او را بخواند و واقعیت‌ها را ببیند.»

 • بن سلمان تلفن جانسون را هم هک کرده است؟

  بن سلمان تلفن جانسون را هم هک کرده است؟

  روزنامه "میل آن ساندی" با افشای اینکه نخست‌وزیر انگلیس هر از گاهی از ولیعهد سعودی پیام‌هایی در واتساپ دریافت می‌کند، این سوال را مطرح کرد که آیا تلفن بوریس جانسون هک شده است؟

 • جدال توئیتری ظریف و ترامپ؛ چرا مذاکره بعید است؟

  جدال توئیتری ظریف و ترامپ؛ چرا مذاکره بعید است؟

  گذشته از امیدواری کاخ سفید به تاثیرگذاری بیشتر تحریم‌ها، مواردی مانند مشغول شدن ترامپ به استیضاح، زمینه سازی برای «معامله قرن»، استمرار مذاکرات تجاری با چین، نزدیکی فزاینده اروپا به آمریکا در موضوع برجام و کمبود وقت تا زمان برگزاری انتخابات بعدی ریاست جمهوری، ممکن است دولت ترامپ را از پیگیری مذاکره با ایران منصرف کنند.

 • مکرون نامحبوب‌تر شد

  مکرون نامحبوب‌تر شد

  رئیس‌جمهوری فرانسه که با اعتراض گسترده جلیقه‌زردها و انتقاد از قانون اصلاح نظام بازنشستگی مواجه است؛ با اُفت ۴ درصدی محبوبیت مواجه شد.

 • از نظر اوباما ترامپ یک "فاشیست" است

  از نظر اوباما ترامپ یک "فاشیست" است

  بر اساس گفته یک سناتور دموکرات آمریکایی که در زمان انتخابات ریاست جمهوری 2016 از سوی هیلاری کلینتون به عنوان نامزد معاونتش تعیین شد، باراک اوباما ترامپ را "فاشیست" خوانده است.

 • عمه «اون» دیده شد!

  عمه «اون» دیده شد!

  مطبوعات رسمی کره شمالی یکشنبه گزارش دادند کیم کیونگ-هویی، عمه بانفوذ کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، برای نخستین بار در چند سال گذشته، به مناسبت جشن‌هایی که در پیونگ یانگ برای سال نو چینی برگزار می‌شود، در ملاء عام ظاهر شد.

 • شباهت نگران کننده ترامپ و دلواپسان!

  شباهت نگران کننده ترامپ و دلواپسان!

  معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری در توئیتی نوشت: شباهت رفتار ترامپ و دلواپسان شگفت‌آور و نگران کننده است.

 • ترامپ تهدید کرد که سر سناتورها را می بُرد!

  ترامپ تهدید کرد که سر سناتورها را می بُرد!

  چهار روز از آغاز بررسی پرونده استیضاح دونالد ترامپ در مجلس سنا گذشته و در این مدت تهدیدهای رئیس جمهور آمریکا علیه افرادی که پیگیر این پرونده هستند افزایش یافته است.

آخرین اخبار