تیتر سه سرویس

 • دکتر پوران شریعت‌رضوی همسر دکتر شریعتی + عکس

  دکتر پوران شریعت‌رضوی همسر دکتر شریعتی + عکس

  پوران شریعت‌رضوی درگذشت؛ زنی ۸۴ ساله که همیشه به عنوان «همسر دکتر علی شریعتی» یا خواهر «مهدی شریعت‌رضوی» شناخته می‌شد، بی‌آنکه از خودش به تنهایی سخنی گفته شود.

 • معافیت سربازی با ازدواج با دختران جانباز

  معافیت سربازی با ازدواج با دختران جانباز

  اما در تبصره این موضوع آمده است، در صورتی که از زمان ثبت عقد تا ثبت درخواست در سامانه ۲ سال و بیشتر سپری شده باشد، معافیت موقت تا پایان ۵ سال صادر و سپس در صورتی که بنیاد شهید و امور ایثارگران استمرار ازدواج را تایید کند معافیت دائم صادر می‌شود.

 • خداحافظی با نسخه نویسی کاغذی

  خداحافظی با نسخه نویسی کاغذی

  پرونده الکترونیک سلامت، همان نسخه‌ دیجیتال پرونده‌های کاغذی است که سوابق درمانی و بهداشتی مردم را ثبت می‌کند؛ سوابق پزشکی و درمانی، تشخیص‌ها، داروها، تاریخ مراجعه به پزشک، حساسیت‌ها و آلرژی‌ها، تصاویر رادیولوژی و آزمایشگاهی، نتایج آزمایش‌های پزشکی و... از زمان تولد تا مرگ افراد ثبت می‌شوند تا در مسیر سلامت‌شان به کار گرفته شود...

 • جزئیات حمله انتحاری زاهدان + فیلم

  جزئیات حمله انتحاری زاهدان + فیلم

  قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام وشهادت ومجروح شدن جمعی ازحافظین مرزهای میهن در جاده خاش زاهدان خبر داد.

 • بیمه «دختران مجرد» آغاز شد

  بیمه «دختران مجرد» آغاز شد

  تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.

 • ‍ فهرست حذفیات منابع کنکور ۹۸ اعلام شد

  ‍ فهرست حذفیات منابع کنکور ۹۸ اعلام شد

  سازمان سنجش آموزش کشور فهرست حذفیات منابع آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را اعلام کرد.

 • آیت الله عندلیب همدانی ازدواج با کودک را حرام دانست

  آیت الله عندلیب همدانی ازدواج با کودک را حرام دانست

  آیت الله عندلیب همدانی استاد درس خارج حوزه علمیه قم در گفت و گو با دوفصلنامه بهار حکمت گفت:ازدواج با کودک به غیر از مواردی که صرفا قصد محرمیت باشد، حرام است.

 • جدیدترین آدرس دفاتر پلیس +۱۰

  جدیدترین آدرس دفاتر پلیس +۱۰

  آدرس های جدید دفاتر پلیس +۱۰ به تفکیک مناطق

 • همکار شبکه من و تو، ۱۳ اسفند محاکمه می‌شود

  همکار شبکه من و تو، ۱۳ اسفند محاکمه می‌شود

  کیومرث مرزبان، نویسنده و طنزپرداز که برای مدتی با رسانه‌هایی همچون رادیو فردا و من و تو در ساخت برنامه همکاری می‌کرد، ۱۳ اسفند امسال در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محاکمه می‌شود.

آخرین اخبار