تیتر دو سرویس

 • قطع رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی از فردا

  قطع رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی از فردا

  رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت‌های بانکی) از فردا (هشتم بهمن‌ماه) در بانک‌ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می‌شود و فقط رمز دوم پویا (یکبار مصرف) قابل استفاده است.

 • مبلغ یارانه در سال ۹۹ افزایش می‌یابد

  مبلغ یارانه در سال ۹۹ افزایش می‌یابد

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور در سال ۹۹ گفت که مبلغ یارانه در سال آینده به ۷۲ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

 • میزان سود سهام عدالت اواخر بهمن ماه مشخص می‌شود

  میزان سود سهام عدالت اواخر بهمن ماه مشخص می‌شود

  رییس سازمان خصوصی سازی گفت: میزان دقیق سود پرداختی سهام عدالت مشخص نشده، بلکه اواخر بهمن ماه رقم آن مشخص و از اوایل اسفند به حساب افراد واریز خواهد شد.

 • زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد

  زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد

  رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی کارکنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه خبر داد.

 • دستمزد «منطقه‌ای» می‌شود؟

  دستمزد «منطقه‌ای» می‌شود؟

  به نظر می‌رسد در ایامی که تعیین دستمزد سال آینده در دستور کار شورای عالی کار قرار گرفته، کارفرمایان خواهان این شده‌اند که امسال در کنار حداقل دستمزد، مزد صنف و مزد منطقه‌ای تعیین شود.

 • امکان کاهش ۱۰میلیون تومانی قیمت خودرو وجود دارد

  امکان کاهش ۱۰میلیون تومانی قیمت خودرو وجود دارد

  دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: برآوردهای کارشناسی این انجمن نشان داده به طور میانگین قیمت کارخانه‌ای هر خودروی داخلی تا ۱۰ میلیون تومان می‌تواند کاهش یابد.

 • خریداران مسکن چقدر وام گرفتند؟

  خریداران مسکن چقدر وام گرفتند؟

  آمار بانک مرکزی حاکی از آن است که تسهیلات پرداختی بانک‌ها در ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۳۰ درصد رشد داشته و از سوی دیگر کمتر از ۲۰ هزار میلیارد تومان برای خرید مسکن، تسهیلات پرداخت شده است.

 • معاملات مسکن ۲ رقمی شد

  معاملات مسکن ۲ رقمی شد

  بر اساس جدیدترین آمار مربوط به بازار مسکن که دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی منتشر کرد، در دی ماه امسال ۱۰ هزار و ۸۶۲ فقره معامله مسکن به ثبت رسیده که نسبت به ماه مشابه سال قبل (دی ۹۷) که تعداد معاملات مسکن ۶ هزار و ۸۶۵ فقره بود، رشد ۳۶.۷ درصدی را نشان می‌دهد.

 • سال آینده چقدر به پول می‌رسیم؟

  سال آینده چقدر به پول می‌رسیم؟

  معاون وزیر اسبق اقتصاد ضمن بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹، اینکه چقدر درآمدهای در نظر گرفته شده در این بودجه و راه‌های پول‌ساز در آن محقق می‌شود را تحلیل و پیش‌بینی کرد که چندان نمی‌توان به تامین درآمدهای سال آینده خوش‌بین بود.

آخرین اخبار