تیتر دو سرویس

 • حذف استقراض از بانک مرکزی در بودجه ۱۴۰۰

  حذف استقراض از بانک مرکزی در بودجه ۱۴۰۰

  معاون رئیس‌جمهور درباره کسری بودجه گفت: آنچه درباره کسری بودجه نگران کننده است، استقراض از بانک مرکزی است، اما در بودجه ارائه شده هیچ پولی از بانک مرکزی استقراض نمی‌کنیم.

 • چرا ۱۳ آذر، روز بیمه نامیده می‌شود؟

  چرا ۱۳ آذر، روز بیمه نامیده می‌شود؟

  در تقویم مناسبت های رسمی صنعت بیمه، پانزدهم آبان ماه مقارن است با سالروز تاسیس نخستین شرکت بیمه ایرانی اما در ادامه روزشمار همین تقویم سیزدهم آذر ماه به نام روز بیمه نامگذاری شده است.

 • رکوردهای جدید بورس در هفته‌ای که گذشت

  رکوردهای جدید بورس در هفته‌ای که گذشت

  بورس در هفته‌ای که گذشت ۴ روز مثبت را پشت سر گذاشت. در این هفته چند رکورد نیمه دوم سال شکسته شد. ارزش معاملات کل و میزان مازاد تقاضای بازار رکوردهای جدیدی را ثبت کردند.

 • افراد ثروتمند جهان چه شغلی دارند؟

  افراد ثروتمند جهان چه شغلی دارند؟

  در بین ۱۰ ثروتمند جهان، هشت نفر آمریکایی هستند. این کشور به همراه چین بیشترین تعداد ثروتمندان جهان را دارند.

 • خروج «رشد» از زیرصفر

  خروج «رشد» از زیرصفر

  رشد اقتصادی در تابستان سال‌جاری پس از ۹ فصل از سطح زیر صفر خارج شد و به رقم ۲/ ۰ درصد رسید که در صورت تداوم این رشد در فصل آینده، می‌تواند به معنای پایان رکود باشد. پس از بهار سال ۱۳۹۷ و با بازگشت تحریم‌های اقتصادی، روند رشد اقتصادی همواره منفی ثبت شده است.

 • حقوق کارگران ۴۰ درصد افزایش می‌یابد؟ +جزئیات کامل

  حقوق کارگران ۴۰ درصد افزایش می‌یابد؟ +جزئیات کامل

  رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از رایزنی مجلس با دولت در راستای افزایش حقوق بیش از ۴۰ درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر داد و گفت: پیشنهاد ما برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده نیز، ۴۰ درصد یا بیشتر است.

 • خبر قالیباف درباره پرداخت یارانه معیشتی جدید

  خبر قالیباف درباره پرداخت یارانه معیشتی جدید

  رئیس مجلس شورای اسلامس در مورد لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: یکی از موارد مورد توجه ما در لایحه بودجه توجه به اقشار ضعیف خواهد بود. تلاش می‌کنیم تا برخی از خسارت‌هایی که به واسطه کرونا و شرایط خاص اقتصادی به وجود آمده را جبران کنیم.

 • تعرفه جرایم رانندگی در سال آینده افزایش یافت

  تعرفه جرایم رانندگی در سال آینده افزایش یافت

  بر اساس تبصره ۱۰ لایحه بودجه در سال ۱۴۰۰ ، تعرفه جرایم رانندگی ۲ درصد افزایش می یابد.

 • سهم صداوسیما از بودجه کشور چقدر است؟

  سهم صداوسیما از بودجه کشور چقدر است؟

  لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور منتشر شد که بر اساس آن، سهم سازمان صداوسیما برای تولید برنامه‌های صوتی و تصویری از بودجه پیشنهادی، معادل ۲۶۱۹ میلیارد تومان است.

 • در بازار مرغ چه می گذرد؟

  در بازار مرغ چه می گذرد؟

  قیمت مرغ در یکی دو روز گذشته تا حدودی کاهش یافته اما هنوز کف بازار با آنچه مسئولان و برخی رسانه ها می‌گویند فاصله زیادی دارد؛ قیمت تنها در برخی فروشگاه ها 18500 تومان بوده که اکثر مردم به آنها دسترسی ندارند.

 • سرازیری قیمت در جاده ارز

  سرازیری قیمت در جاده ارز

  صحبت درباره وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. این بازار مدتی شاهد رشد افسارگسیخته قیمت‌ها بود اما حالا آنطور که بررسی‌ها نشان می‌دهد ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو استارت خورده است.

 • خبرهای مهم درباره افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

  خبرهای مهم درباره افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

  روحانی گفت: مردم عزیز ما بدانند در بودجه امسال، ما تلاش خواهیم کرد که به اقشاری که در فشار زندگی هستند و حال درآمد ثابت یا غیر ثابت دارند؛ کمک کنیم و افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۰، ۲۵ درصد است.

آخرین اخبار