تیتر دو سرویس

 • هشدار؛ این ۳ سرطان در کمین کودکان است!

  هشدار؛ این ۳ سرطان در کمین کودکان است!

  کوچک و بزرگ حالی‌اش نیست و وقتی بیاید فقط قربانی می‌گیرد. "سرطان" سن و سال نمی‌شناسد و از نوزاد چند ماهه تا پیران دنیا دیده، همه را درگیر می‌کند، اما این میان این کودکان هستند که با توجه به جسم ضعیف و روحیه لطیفشان بیشترین زجر را متحمل شده و معصومترین قربانیان این دیو مهارنشدنی محسوب می‌شوند.

 • با این ۱۰ چای وزن خود را می توانید کاهش دهید

  با این ۱۰ چای وزن خود را می توانید کاهش دهید

  چای یکی از نوشیدنی‌های محبوب در میان ایرانیان است و نوشیدن آن در زمان سرماخوردگی و بیماری احساس بهتری به ما می‌دهد و هنگامی که تحت استرس قرار داریم با نوشیدن چای احساس آرامش می‌کنیم.

 • جوجه کباب را در چه موادی بخوابانیم؟ (+ نکات کلیدی)

  جوجه کباب را در چه موادی بخوابانیم؟ (+ نکات کلیدی)

  سس جوجه کباب از مواد متفاوتی تشکیل شده است. هر کدام از مواد خواباندن جوجه کباب خوشمزگی خودش را دارد. در این مطلب چند نمونه از مواد جوجه کباب را آورده ایم.

 • ۳ مقصد برتر سفر برای علاقه‌مندان به یوگا

  ۳ مقصد برتر سفر برای علاقه‌مندان به یوگا

  حرکات یوگا بسیار عالی هستند، اما حتی خارق العاده ترین تمرینات هم در جایی مانند کاستاریکا را نمی‌توان با تمرین یوگا در امتداد رود مقدس گنگ در ریشیکش مقایسه کرد. سفر به مقاصدی که ریشه‌های یوگا در آنجا وجود دارد، یک تجربه منحصر به فرد و بی‌نظیر است اما لازم نیست تا چندین ساعت پرواز کنید و به مقصدی دور دست بروید.

 • جدیدترین ست‌های زمستانی

  جدیدترین ست‌های زمستانی

  نمونه‌هایی از جدیدترین ست‌های زمستانی را در تصاویر زبر می‌بینید.

 • فشار عصبی موهایتان را سفید می‌کند

  فشار عصبی موهایتان را سفید می‌کند

  گروهی از پژوهشگران گفته اند که کشف کرده اند به چه علت استرس باعث سفیدی موی سر می‌شود و به این ترتیب، شاید راهی برای جلوگیری از سفیدی مو یافت شود.

 • تکنیک پیشنهادی محققان بریتانیایی برای کنترل افسردگی

  تکنیک پیشنهادی محققان بریتانیایی برای کنترل افسردگی

  افسردگی یکی از مشکلات روحی و روانی دنیای امروز است که تقریبا زندگی افراد بسیاری را مختل کرده‌ است. جمعی از محققان بریتانیایی با ابداع تکنیکی خاص به جنگ افسردگی رفته‌اند.

 • فیلم/ فتح‌الله‌زاده به مجری تلویزیون: می‌دانم ادای من را در می‌آوری!

  فیلم/ فتح‌الله‌زاده به مجری تلویزیون: می‌دانم ادای من را در می‌آوری!

  علی فتح الله زاده، عضوء هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در برنامه سلام صبح بخیر گفت: کنداکتور شبکه سه نشان می داد که قرار نیست بازی استقلال پخش شود اما تایید کرد که این دیدار پخش خواهد شد.

 • چگونه در سرمای زمستان سالم بمانیم؟

  چگونه در سرمای زمستان سالم بمانیم؟

  فصل زمستان در کنار زیبایی‌هایش، مشکلاتی هم برای مردم به همراه دارد و یکی از آنها سرماخوردگی یا ابتلا به آنفلوانزاهای خطرناک است. متخصصان مرکز بهداشت و خدماتی-پژوهشی مایوکلینیک در آمریکا، برای سالم ماندن در زمستان، روش‌هایی پیشنهاد کرده‌اند.

آخرین اخبار