• کد خبر: 9833

دیوارنگاره‌های جدید روی دیوار سفارت سابق آمریکا در تهران+ تصاویر

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دیوارنگاره‌های جدید روی دیوار سفارت سابق آمریکا در تهران رونمایی شد.

رویکردامروز طراحی جدید دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی آمریکا صبح امروز شنبه با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار شد.

 اخیرا اخباری مبنی بر حذف نمادهای استکبارستیزی از روی دیوارهای سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) منتشر شد و بعد از آن مشخص شد قرار است که طرح‌های جدیدی بر دیوارهای لانه جاسوسی کشیده شود بنابراین در طرح هایی جدید سه موضوع افول آمریکا و غرب، جنایات آمریکا در جهان و جنایت آمریکا در ایران مورد توجه قرار گرفته است.

در این مراسم سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار بلالی معاون قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا، احسان قاضی‌زاده هاشمی، محمدمهدی زاهدی و علی ادیانی نمایندگان مجلس، رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، محمد جواد نیک‌روش، مسئول جدید سازمان بسیج دانشجویی، سردار یزدانی رئیس تربیت بدنی سپاه تهران، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه رسول‌الله سپاه حضور داشتند.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به پایان سیاست های خصمانه ی آمریکای جنایت کار در کشورمان گفت: در آستانه چهلمین سال اتمام سیاست های سلطه طلبانه آمریکا در ایران و لانه جاسوسی هستیم که این مکان زمانی محل راهبردهای خصمانه آمریکا علیه ملت ما بوده است.

وی با اشاره به هویت متضاد آمریکا در قبال بشریت افزود: حقیقت این است که باید آمریکا را با هویتی متضاد توصیف کرد.می دانید که در اکثر جنگ های بزرگ جهان و چهل سال گذشته آمریکا یا مستقیم یا با واسطه نقش اول را ایفا کرده است اما این کشور در عین جنگ طلبی به دنبال صلح در جهان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: در طول حیات آمریکا ۸ و نیم میلیون کشته برجا مانده است. درحالی که آمریکا بزرگترین صادرکننده سلاح در جهان است اما روی کاغذ و در گفتار مقامات آمریکایی از امنیت جهان سخن می گوید. واقعیت در ذهن مقامات آمریکا چیزی جز نابودی زمین نیست. این کشور اولین کشور دست یافته به سلاح های هسته ای است و دو بار از آن استفاده و ۱۰۰ هزار نفر را در کسری از ثانیه کشته است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

برچسب‌ها