• کد خبر: 17415

بازیگر نقش راضیه سریال آقازاده را بیشتر بشناسید+ عکس

پردیس پورعابدینی برای اولین بار با بازی در سریال (نمایش خانگی) آقازاده در نقش راضیه یا همان مانلی توانست به شهرت و محبوبیت زیادی دست یابد.

رویکردامروز پردیس پورعابدینی بازیگر نقش راضیه (مانلی) در سریال آقازاده متولد ۲۲ فروردین ماه سال ۱۳۷۹ در تهران است.

شروع فعالیت هنری پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی بازیگر ۲۰ ساله کشورمان فعالیتش را ابتدا با شرکت در کلاس های استاد مسعود کیمیایی و با تئاتر شروع کرد و آخرین نمایش وی نیز قصه ظهر جمعه به کارگردانی نسیم ادبی بوده است .

پردیس پورعابدینی برای اولین بار با بازی در سریال (نمایش خانگی) آقازاده در نقش راضیه یا همان مانلی توانست به شهرت و محبوبیت زیادی دست یابد . به گفته همکارانش در سریال آقازاده این بازیگر تازه نفس سینمای ایران بسیار پرانرژی و مهربان و منظم است و تحت تاثیر نسیم ادبی بازی می کند.

سریال آقازاده «Aghah zadeh series» سریالی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا است که در ژانر اجتماعی و سیاسی و به نویسنگی حامد عنقا است.


بیشتربخوانید: بیوگرافی مارال بنی آدم بازیگر سریال "هم گناه" + عکس


سریال آقازاده نام جدیدترین مجموعه نمایش خانگی محصول سال ۱۳۹۸ است. طراح سریال ایرانی آقازاده (حامد عنقا) نویسنده اولین سریال نمایش خانگی با عنوان (قلب یخی) بود.

نظر نیکی کریمی درباره بازی پردیس پورعابدینی در آقازاده:

نیکی کریمی در یک گفتگو درباره بازی پردیس پورعابدینی در نقش مانلی یا راضیه در سریال آقازاده صحبت کرد و از سابقه تئاتری او و معرفی چهره های جدید در نمایش خانگی گفت.

پردیس پورعابدینی نیز در واکنش به حرف های نیکی کریمی نوشت:

 بازی کردن در کنار شما برای من باعث افتخار بود شنیدن این جملات از زبانتان برایم ارزش زیادی دارد ممنونم که همراهم بودید و حمایتم کردید.


بیشتربخوانید: خلاصه و بیوگرافی بازیگران سریال آقازاده


برچسب‌ها