کد خبر: 9451
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
سریال گلپری

سریال گلپری محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه در سبک درام اجتماعی ساخته شده است.

رویکرد امروز سریال گلپری محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه در سبک درام اجتماعی ساخته شده است.

نورگول یئشیل چای Nurgül YEŞİLÇAY در نقش گلپری چتین Gülperi Çetin:
نورگول یا نورگل متولد ۱۹۷۶ در آفیون قاراحصار است. نورگل از بیست سال پیش بطور فعال و موفق در سریالها و فیلمها و مقابل دوربینهاست. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه آنادولو اسکی شهر در سال ۲۰۰۱ است. وی با سریال ایکینجی بهار که در حین تحصیل بازی کرده بود مشهور شد. با سریالهای آسمالی قوناق و اَیرَتی گلین به ستاره تلویزیونی تبدیل شد. سریال پارام پارچا او را به اوج رسانید زیرا تقریباً در کشورهای اروپایی و خاورمیانه نیز صاحب نام شد. نورگل بین سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ با جم اؤز اَر ازدواج کرده و صاحب یک فرزند پسر از اوست.

گلپری که تحت فشار پدر در قصبه ای در منطقه دریای اژه زندگی می کند، به دنبال ایوب که به شدت عاشقش شده به غازی آنتپ می رود. خانواده تاشکین هرگز او را به عنوان عروسشان قبول ندارند و بنابراین با مرگ همسرش با سه فرزندش تنها می ماند. از سوی دیگر برادر شوهرش نیت سوء نسبت به گلپری دارد و او را تحت فشار می گذارد. وقتی به مقصد خود نمی رسد تهمت می زند. پدرشوهرش او را بدون بچه هایش به استانبول می فرستد. گلپری ابتدا به دنبال پس انداز پول است و سپس برای پس گرفتن بچه هایش شکایت می کند. در این مدت خانواده تاشکین برای ایجاد تنفر نسبت به مادر در بچه ها کار کرده اند.

تیموچین اسن Timuçin Esen در نقش قادر آیدین وکیل Kadir Aydın:
متولد ۱۴ اوت ۱۹۷۳ در آدانا است. وی هم موسیقیدان و هم هنرپیشه است. فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه استانبول بوده و در حال ادامه تحصیل در ایتالیاست.

تیموچین یا همان قادر آیدین در سریال وکیلی موفق در استانبول است. وی اصالتاً اهل غازی آنتپ و بزرگترین فرزند میان برادر و خواهرانش است. پدرش آنها را در سنین خردسالی ترک کرده و او با شرایط سختی بزرگ شده است. قادر با زنی بنام شیما ازدواج کرده و اصلاً رضایتی از این ازدواج ندارد. او بخاطر دخترشان آرتمیس راضی به ادامه زندگی با زنش است. با گلپری که آشنا می شود عاشقش می شود و بزرگترین یاور او در مبارزه برای پس گرفتن بچه هایش است. بزرگترین مشکل قادر سختی انتخاب بین دخترش و عشقش گلپری است.

بازیگران و نقش هایشان در سریال ترکی گلپری

طارق پاپوچ چو اوغلو Tarık Papuççuoğlu در نقش یعقوب

شفیقه اومیت تولون Şefika Ümit Tolun در نقش فاطمه تاشکین

اونور بیلگه Onur BİLGE در نقش اژدر تاشکین

گولچین کولتور شاهین Gülçin KÜLTÜR ŞAHİN در نقش قدر تاشکین

بوراک داکاک Burak Dakak در نقش حسن

امیر اؤزیاخیشیر Emir Özyakışır در نقش جان

آلینا اؤزگئچن Aleyna ÖZGEÇEN در نقش بدریه

اجه سوکان Ece Sükan در نقش شیما

ازگی گؤر Ezgi GÖR در نقش آرتمیس آیدین

فرقان اوغول جان اولکر Furkan Oğulcan İLKER در نقش سردار

قایرا زابجی Kayra Zabcı در نقش جوانی گلپری

باتوحان سرت Batuhan Sert در نقش جوانی قادر

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین