کد خبر: 717
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
شریعتمداری

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تمامی نمایندگان در صحن با دودو کردن مخالفت خود را با محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کردند.

رویکردامروز- حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های کار، اقتصاد، راه و صنعت به مجلس گفت: خیلی بعید است که مجلس به زیر بار رای دادن به محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برود. 

وی افزود: شریعتمداری در وزارت صنعت،‌معدن و تجارت مورد انتقاد جدی نمایندگان بود و عملکردش در این وزراتخانه به استیضاح رسید و علی‌رغم پیگیری‌ها و لابی‌های دولت استیضاح منتفی نشد. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: معرفی شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام عجیبی بود که از ناحیه دولت شاهد بودیم و این کار با هیچ محاسبه‌ای جور درنمی‌آمد. 

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: زمانی که اسامی وزرای پیشنهادی در صحن مجلس مطرح شد وقتی که نام محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد تمام مجلس یکصدا با دو دو کردن مخالفت خودشان را با محمد شریعتمداری برای وزارت کار اعلام کردند و به احتمال غریب به یقین شریعتمداری برای وزارت کار رای اعتماد نخواهد آورد. 

وی در پایان گفت: سیاست و درایت این بود که رئیس‌جمهور با تامل و پیگیری جدی گزینه قابل قبولی را برای این وزراتخانه به مجلس معرفی می‌کرد./فارس نیوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین