صبا کمالی

بازداشت صبا کمالی بخاطر متن اینستاگرامی اش

رویکرد امروز در پی انتشار متن اینستاگرامی توهین صبا کمالی به امام حسین (ع)، قرار بازداشت وی صادر شد. بازیگر زن سریال پر مخاطب پس از باران در صفحه شخصی خود متن موهنی درباره امام حسین (ع) منتشر کرد.

منبع:کولاک

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محمدرضا باقرپور GB ۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
  1 0
  هنرمند، ابتدائاً باید رشدیافته و انسان بوده باشد؛ تا این اتفاق نیفتد، نتیجه اش صبا کمالی ها می شود. این اکانت و نوشته خانم صبا کمالی را چندین بار مرور کردم؛ به نظرم و به عنوان یک شخص عادی و نه حقوقدان، هرچند نوشته ایشان، مصداق عینی توهین نیست و از آن توهینی و یا تنفری، مستفاد و برداشت نمی شود اما این نوع دیالوگ سخیف، نشانگر و انعکاس یک باطن پوچی است که از جایگاه و شأن حقیقی والای امام حسین، بی خبر است؛ البته این را متخصصان و حقوقدان ها باید بگن که این، توهین بوده یا نه. اینکه حکم جلبش صادر شده و صحت دارد یا نه نمی دانم. به نظرم، خانم کمالیِ دست چندم در عرصه هنر، خواسته اند بد مطرح بشوند تا اینکه اصلاً مطرح نشوند؛ روشی که الآن مد شده بین تازه به دوران رسیده ها تا فضا و افکار عمومی را متوجه خودشان بکنند. متأسفانه ایشون، کارشان را توجیه کرده اند و آن را اصول نمایشنامه‌نویسی اعلام کرده اند! چنین اصولی را در نمایشنامه نویسی، هیچ عوامی و خواصی نمی پذیرد و چنین اصولی را ما سراغ نداریم. آیا هتک حرمت، بی ادبی و گستاخی، از اصول نمایشنامه نویسی است؟! آنهم در جایی که خطابش امام حسین باشد؟ شما نباید از خطوط قرمز رد می شدید. شما یک غلطی را مرتکب شده اید و یک غلطی را کرده اید؛ آنهم در ایام محرم و اکنون، در آن مانده اید و دارید توجیه می کنید. اگر این کارتان، درددل بوده صمیمانه بوده اگر تمرین نمایشنامه بوده و امثال آن، چرا به اشتراک گذاشته ای ابله؟! شما کارتان را توجیه کرده اید. شما، نهایت بی شعوری خود را در این نوشته، علناً اعلام و اثبات کرده و به نمایش گذاشته اید. خب، شما دغدغه ات، دین نیست که احترام و حرمت نگه بداری؛ از شما انتظاری هم نمی رود چنین دغدغه ای داشته باشید؛ شما دغدغه ات، زیبایی چهره است که بارها زیر تیغ جراحی رفته اید و دغدغه مهم دیگرت، لایک جمع کردن و دیده شدنه؛ آنهم به هر طریقی و به هر بهایی. من این کار شما را نوعی ساده لوحی، بی شعوری و نادانی می دانم که امیدوارم مسؤولان قضایی، با رأفت با شما برخورد کنند و مردم عزادار نیز شما را عفو کنند.
 • IR ۰۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
  3 0
  شما کجا بزرگ شدی بویی از شرافت نبردی چطور ب خودت اجازه دادی امام مظلوممون رو بی حرمت کنی دهانت بشکند که با پارتی های شبانه که حتما خودت میروی مقایسه میکنی این عزاداری سرورمون رو تاکی باید ببینیم این سلبرتیها هرکاری دلشون میخواد میکنن
 • IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
  1 0
  چرت و چرت نوشته. می خواد دیده بشه بیچاره
 • آریا آرمیتا IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  0 0
  # احمق#صبا کمالیها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین