کد خبر: 6612
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
سریال بوی باران

نشست خبری سریال «بوی باران» صبح امروز (۲۲ مرداد ماه) با حضور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما برگزار شد.

رویکرد امروز کارگردان سریال «بوی باران»، بازخورد این سریال را مثبت عنوان کرد و درباره ساخت آن گفت: این سریال ماحصل زحمت و دو سال زندگی عوامل است که یک کار آبرومند را بسازیم. سختی‌های زیادی برای ساخت تلویزیونی وجود دارد اینکه بعضی از کلیشه‌ها را بشکنی. ما روزهای متمادی را طی کردیم که به این بازیگران و این خروجی برسیم. 

نشست خبری سریال «بوی باران» صبح امروز (۲۲ مرداد ماه) با حضور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، محمود معظمی (کارگردان بوی باران)، عباس نعمتی (نویسنده)، عباس ریاحی (نویسنده) و بازیگرانی چون فخرالدین صدیق شریف، سید مهرداد ضیایی، سپیده خداوردی، آزیتا ترکاشوند، شهرزاد کمال‌زاده، شهاب شادابی، سعید رضایی و محمد رضا هاشمی در ساختمان روابط عمومی کل سازمان صدا و سیما برگزار شد.

کارگردان سریال «بوی باران» بازخورد این سریال را مثبت عنوان کرد و درباره ساخت آن گفت: این سریال ماحصل دو سال زحمت و زندگی عوامل است که یک کار آبرومند را بسازیم. سختی‌های زیادی برای ساخت یک سریال تلویزیونی وجود دارد؛ اینکه بعضی از کلیشه‌ها را بشکنی. ما روزهای متمادی را طی کردیم که به این بازیگران و این خروجی برسیم. 

معظمی درباره برآورد سریال «بوی باران»، گفت که بودجه این سریال یک برآورد معمولی بوده است با لوکیشن‌های بهتر؛ اما تلاش شد کیفیت کار بهتر شود.

نعمتی درباره انتقاداتی که از سوی مریم کاویانی نسبت به این سریال عنوان شده بود، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا عنوان می‌شود که نقش خانم‌ها باج‌خواه است. دلخوری هم از سوی ایشان پیش آمده بود. ایشان با ما همکاری طولانی‌مدتی داشتند و طبیعی است که در طول این مدت دلخوری‌هایی هم پیش بیاید.

او درباره بحث بودجه هم توضیح داد: سازمان صداوسیما زیر فشار مالی بوده؛ سریالی که با هزینه کم ساخته می‌شود و به وضعیت گرانی می‌خورد، به هر حال هم با ضعف‌ها و آسیب‌هایی مواجه می‌شود.

صدیق شریف هم گفت: اگر آقای تخت‌کشیان نبود این سریال با مشکل مواجه می‌شد؛ آن هم با این حجم بازیگران. تماس‌هایی که گرفته می‌شد نشان از این داشت که با توجه به تعلیقی که قصه داشت، مخاطبان را با خود همراه کرده بود.

سپیده خداوردی هم گفت: یک کار طولانی مثل بستر زندگی می‌ماند و نیازمند صبوری است. بدی‌های کار برای ما و خوبی‌هایش برای مخاطبان. ما سریال‌های بزرگی داشتیم ولی در رابطه با قرار دادن نام‌ها در تیتراژ، جا داشت که بهتر این نام‌گذاری را ببینیم.

نعمتی، نویسنده این سریال با بیان اینکه ممیزی این سریال تعاملی بوده است تاکید کرد که بوی باران به آن معنا حذفیات نداشته است.

این نویسنده در پاسخ به انتقادهای مریم کاویانی هم اظهار کرد: «بوی باران» تنها سریالی بود که در آن همه عوامل را در کنار هم حس کردم. این سریال حذفیاتی نداشته است و اگر هم مشکلی در ارتباط با حذف آن پیش بیاید قبل از حذف پیشنهاد داده می‌شود این که سکانس‌هایی از بازیگری حذف شود وجود نداشته اما باید بگویم زمانی که ما به عنوان نویسنده سریال را نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که بازیگران سر جای خود قرار دارند ولی ممکن است بازیگری فقط خودش را ببیند؛ ممیزی این سریال تعاملی بوده است.

نویسنده «بوی باران» درباره انتقاد به عملکرد پلیس، گفت: در ارتباط با عملکرد پلیس تازه مقدمات قصه طی شده است و قصه اصلی از این پس شروع خواهد شد.
 

ادامه دارد...

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین