کد خبر: 6037
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
سهیل نصیرایی

لحظاتی پیش خبری عجیب و بسیار تلخ از مرگ پسر بچه بابلی به نام سهیل نصیرایی در اثر تقلیدش از برنامه عصر جدید در فضای مجازی منتشر شد .

رویکرد امروز ماجرای مرگ سهیل از کجا شروع شد ؟

احتمالا سهیل نصیرایی یک شب همراه خانواده اش در حال تماشای عصر جدید بوده و بادیدن اجرای مهیج گروهی که گردن خودشان را به دار آویخته بوده اند هیجان زده شده و تصمیم گرفته این کار خطرناک را در خانه تکرار کند .

هنوز جزئیات زیادی از این ماجرا منتشر نشده است و ما امیدواریم که این خبر تلخ حقیقت نداشته باشد .سهیل نصیرایی از اجرای گروه سربازان وطن در برنامه عصر جدید تقلید کرده است و دچار این حادثه تلخ شده است .

منبع:کولاک

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محمدرضا باقرپور FR ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
  2 0
  بنده به عنوان دانش آموخته حوزه علوم تربیتی، با شناختی که از کودکان و نوجوانان دارم، آن روز که این برنامه را دیدم، مضطرب شدم و به نظرم آمد اشکالاتی بر آن وارد است و موضوع را با دوستان هم مطرح کردم و گفتم حس خوبی ندارم و حسم این است که این برنامه، حتماً هزینه خواهد داشت و کشته خواهد داد و همینطور هم شد؛ چراکه نوجوانان، این حرکات گول زننده را که در ظاهر ساده هم به نظر می رسند، تقلید می کنند و آماده مطرح شدن هستند و این حرکت نیز برای به خصوص کودکان و نوجوانان، تحریک کننده بود تا خود نیز به تقلید، آن را انجام دهند که این اتفاق متأسفانه افتاد. آیا متولیان این کارها، قبل از اجرای چنین کارهایی، به عواقب آن نمی اندیشند و فقط از نسخه اصلی آن تقلید می کنند؟ و صرفاً به پر کردن وقت مردم و مطرح کردن خود فکر می کنن؟ آیا ارزش این را داشت که یک نفر چنین قربانی شود؟ این عصر جدید، اشکالات زیادی وارد است برایش؛ تقلیدی است از برنامه های اصلی آن. من چند روز قبل در youtube همین حرکت نمایش طناب را در عصر جدید اون ور آبی ها می دیدم؛ آیا نبایستی پالاش بشوند برنامه های اینچنینی و از یه مشاور روانشناسی، یه جامعه شناس کمک گرفته شود؟ این برنامه هرچه قد هم که به فرض خوب بوده باشد که به ده ها دلیل نیست، نمی ارزید که یک نفر چنین جان خود را از دست بدهد. آیا وجدانتان آرام خواهد بود آقای علیخانی و سایران دست اندرکاران؟‌ قطعا این قضیه، پایان عصر جدید و علیخانی را رقم خواهد زد. متأسفم.
 • محمدرضا باقرپور FR ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
  1 0
  بنده به عنوان دانش آموخته حوزه علوم تربیتی، با شناختی که از کودکان و نوجوانان دارم، آن روز که این برنامه را دیدم، مضطرب شدم و به نظرم آمد اشکالاتی بر آن وارد است و موضوع را با دوستان هم مطرح کردم و گفتم حس خوبی ندارم و حسم این است که این برنامه، حتماً هزینه خواهد داشت و کشته خواهد داد و همینطور هم شد؛ چراکه نوجوانان، این حرکات گول زننده را که در ظاهر ساده هم به نظر می رسند، تقلید می کنند و آماده مطرح شدن هستند و این حرکت نیز برای به خصوص کودکان و نوجوانان، تحریک کننده بود تا خود نیز به تقلید، آن را انجام دهند که این اتفاق متأسفانه افتاد. آیا متولیان این کارها، قبل از اجرای چنین کارهایی به عواقب آن نمی اندیشند و فقط از نسخه اصلی آن تقلید می کنند؟ و صرفاً به پر کردن وقت مردم و مطرح کردن خود فکر می کنن؟ آیا ارزش این را داشت که یک نفر چنین قربانی شود؟ این عصر جدید، اشکالات زیادی وارد است برایش؛ تقلیدی است از برنامه های اصلی آن با فرهنگی متفاوت. من چند روز قبل، در youtube همین حرکت نمایش طناب را در عصر جدید اون ور آبی ها می دیدم؛ آیا نبایستی پالاش بشوند برنامه های اینچنینی و از یه مشاور روانشناسی، یه جامعه شناس کمک گرفته شود؟ این برنامه هرچه قد هم که به فرض خوب بوده باشد که به ده ها دلیل نیست، نمی ارزید که یک نفر نوجوان چنین جان خود را از دست بدهد و خانواده ای را داغدار کند. قطعاً این آخر خط عصر جدید و علیخانی خواهد بود. متأسفم.
 • سام IR ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
  0 0
  مگر هر برنامه یی اون ور اب هست ما باید تیقلید کنیم چه پولی خرج شده به دا کارتن خوابها بیکاری که شمردن زن بچهشه این پول ها از کجا میاد احسان نوشجان حال جواب بده
 • همسایه IR ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  0 0
  حدود یک هفته پیش پسر بچه همسایه ما هم همین اتفاق برایش افتاد دقیقا همین اتفاق پسر ۹ ساله اهل خدابنده و تمام اعضاش هم اهدا شد مادرش هم تو بیمارستان بستری خدا به دادشون برسه
 • سارا IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  0 0
  خب خودشون می گند تقلید نکنید مشکل از خودتونه که فکر می کنید می تونید هر چیزی که راحت نیست . اونیم که شما ها می گید این برنامه مشکل داره و نمی دونم از این جور چیزا باید بگم مشکل از این خونواده هایی هست که دو زار برای بچه ارزش قائل نمیشند.اگه براشون اهمیت داشت یه کاری می کردند بچه برنامه رو نبینه!!!! خواهشا الکی هم پیاز داغشو زیاد نکنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین