کد خبر: 6001
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
عادل فردوسی

شایعه درخواست یکی از شبکه های فارسی زبان در انگلیس از عادل فردوسی پور برای همکاری با آنها بازتاب های زیادی در فضای مجازی داشته است.

رویکرد امروز شایعه درخواست یکی از شبکه های فارسی زبان در انگلیس از عادل فردوسی پور برای همکاری با آنها بازتاب های زیادی در فضای مجازی داشته است. برخی البته پا را فراتر گذاشته و معتقدند دو شبکه دیگر یعنی بی بی سی فارسی و من و تو هم خواهد عادل هستند!

آیا فردوسی پور به شبکه ایران اینترنشنال می رود؟

هر روز خبر و حاشیه جدیدی درباره مجری محبوب برنامه نود در فضای رسانه‌ای و مجازی کشور پخش می‌شود. عادل فردوسی‌پور که از محبوبیت بالایی در میان طرفداران جعبه جادویی برخوردار است، حذفش از شبکه سوم سیما او را به گزینه‌ای طلایی برای هر شبکه و برنامه تلویزیونی بدل ساخته است.

طی ساعات گذشته جریانی خبری در فضای مجازی و به‌طور خاص در تلگرام و توییتر به راه افتاده، مبنی بر این‌که یکی از شبکه‌های خبری ماهواره‌ای واقع در لندن به عادل فردوسی‌پور پیشنهاد همکاری با دستمزد بسیار بالای ۲۰هزار پوند برای هر ماه داده است. عجیب آن‌که برخی خبرگزاری‌های رسمی کشور بر این موج سوار شده و هرچند ظاهرا آن را شایعه فضای مجازی قلمداد کرده‌اند، اما به نحوی مرجع استناد دیگر کانال‌های تلگرامی شده‌اند! درباره این‌که هدف آن‌ها تخریب عادل و تحت فشار قرار دادن او برای موضع‌گیری بوده، یا جذب تعدادی مخاطب و چند کلیک بیشتر، قضاوتی نمی‌کنیم!

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین