کد خبر: 5424
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
برانکو

برانکو که تصمیم به ترک پرسپولیس گرفته حالا در کرواسی حضور دارد تا از این هیاهوها دور باشد اما خبرنگاران ایرانی دست از سر آقای کروات برنمی‌دارند.

رویکرد امروز  باشگاه الاهلی عربستان در توییتی اعلام کرد که با برانکو برای مدت ۲ فصل به توافق رسیده تا آب پاکی را بر روی دست پرسپولیسی‌ها ریخته باشد و ماجرای برانکو و پرسپولیس تمام شده به نظر برسد. تصمیم برانکو برای جدایی از پرسپولیس، آن هم درشرایطی که هنوز یکسال از قراردادش مانده بود شوک یزرگی به باشگاه و هوادران وارد کرد و حالا آنها مجبور هستند هر چه سریع‌تر سرمربی فصل آینده خود را انتخاب کنند.

برانکو بعد از قهرمانی جام حذفی ایران را ترک کرده و حالا در کرواسی حضور دارد تا از این هیاهوها دور باشد اما خبرنگاران ایرانی دست از سر آقای کروات برنمی‌دارند. سایت آنتن دیروز با کمک رضا چلنگر ارتباط تلفنی را با برانکو برقرار کرد و از کم و کیف تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس بپرسد.

برانکو در ابتدای این گفت و گو و در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد قراردادش با الاهلی تصریح کرد که هنوز قراردادی را با این تیم امضا نکرده و فقط با این تیم به توافق کامل رسیده است. برانکو علت این موضوع را هم سفرهای متعدد خود عنوان کرد که هنوز فرصت امضای رسمی قرارداد را به او نداده است.

برانکو الاهلی را باشگاه بزرگی توصیف کرد که به دنبال قهرمانی هستند و جاه طلبی‌های زیادی دارند. این مربی کروات تصمیم خود برای حضور در این تیم را صرفاً فوتبالی دانست و گفت دوست دارم که در محیط جدیدی کار کنم.

برانکو در مورد دلیل جدایی خود و اینکه آیا انگیزه‌ای برای ماندن نداشت، گفت: من ۴ سال بسیار زیبا و شگفت آور را در پرسپولیس داشتم و عملاً به همه آنچه که می‌شد با این تیم بدست آورد را کسب کردیم و حتی به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. از لحاظ ورزشی با پرسپولیس به حداکثر نتایج ممکن رسیدیم و موفق شدیم یک دوره درخشان را درتاریخ باشگاه و کارنامه کاریم رقم بزنیم. من به دنبال یک میدان جدید هستم تا چالش‌های جدیدی را تجربه کنم.

برانکو همچنین افزود: پرسپولیس و بازیکنان این تیم به یک تفکر جدید نیاز دارند تا مسیر جدیدی را باز کنند. این بازیکنان سزاوار حمایت بیشتر هستند تا مسیری را که ما در آن قرار داشتیم را با سرمربی جدید هم ادامه دهند.

برانکو در سرتاسر این مصاحبه نسبتاً احساسی به تمجید از هواداران و بازیکنان خود پرداخت و بارها تأکید کرد تا قصد ماجرایی جویی بیشتری را در عربستان دارد و با پرسپولیس به ۱۰۰ رسیده است.

این مربی کروات در ادامه به مسائل مالی نیز اشاره کرد و گفت: دلیل تصمیمش برای جدایی حضور در محیط دیگری بوده و مشکلات مالی نقشی در تصمیمش نداشته است. آقای عرب و محسن خلیلی افراد محترمی هستند و با هم همکاری خوبی داشتیم و انگیزه‌های حرفه‌ای دلیل جدایی او بوده است.

خبرنگار در این لحظ دست به شیطنت می‌زند و از برانکو در مورد محسن خلیلی و شایعاتی که در مورد نقش او در جدایی وی از پرسپولیس داشته می‌پرسد که برانکو اینگونه پاسخ می‌دهد: این موضوع صحت ندارد. من و محسن همکاری فوق العاده‌ای داشتیم. به طور قطع ایشان اصلاً به دنبال جایگزین من نبوده است و تا همین چند روز قبل ما مدام با هم در ارتباط بودیم. این طبیعی است که مربیان و فوتبالی‌ها با هم دیدار داشته باشند، مثلاً من و آقای قطبی در این مدت چندین بار یکدیگر را ملاقات کردیم و همه چیز را هم با هم مرور کردیم و این کاملاً عادی است که ما ورزشکاران با هم تبادل افکار داشته باشیم.

برانکو در مورد احتمال بازگشتش نیز گفت که درست است من هنوز قراردادی با الاهلی امضا نکردم اما من قول دادم و حرفم را پیش آنها گذاشتم و این ممکن نیست.

این مربی در مورد شلوغی‌های اخیر مقابل باشگاه پرسپولیس نیز تصریح کرد: من از هواداران بزرگ خواهش می‌کنم که آنها نیز من را درک کنند. تصمیم من به هیچ وجه ربطی به مدیریت باشگاه ندارد و باید این را درک کنند.

پیرمرد کروات در پاسخ به خبرنگار مبنی بر زیبا نبودن نحوه خداحافظی خود نیز افزود: وقتی ایران را ترک می‌کردم به هیچ وجه فکر نمی‌کردم که به ایران برنمی‌گردم. در واقع من تصمیم به ترک پرسپولیس را در کرواسی و درمشورت با دوستان و خانوادم گرفتم. من پیشنهادات زیادی از کشورهای آسیایی داشتم و این یک امر طبیعی است اما جمع بندی در مورد ماندن یا رفتن را در کرواسی گرفتم.

منبع:تهران نیوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین