کد خبر: 5397
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
شهاب حسینی

واکنش تند شهاب حسینی و نفرین کردن قاتلین توله خرس نشان داد این واقعه تلخ ابعاد گسترده ای داشته است.

رویکرد امروز واکنش تند شهاب حسینی و نفرین کردن قاتلین توله خرس نشان داد این واقعه تلخ ابعاد گسترده ای داشته است. شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به کشتن شدن توله خرس در سوادکوه گفت: «عجب از کشوری که خود را پیرو مرام محمد (ص) می‌داند و در آن قانونی در جهت حمایت از حیوانات و دیگر مخلوقات خدا وجود ندارد.»

واکنش تند شهاب حسینی و نفرین او به قاتلین توله خرس

واکنش تند شهاب حسینی و نفرین او به قاتلین توله خرس

شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به کشته شدن خرس در سواد کوه با انتشار پستی در صفحه شخصی خود گفت: «میگن هیولا وجود نداره. زامبی‌ها فقط توی فیلمها هستن. میگن شیاطین رو نمیشه به چشم دید. این عکس ثابت میکنه که نه تنها وجود دارن بلکه در اطراف ما به زندگی منحوس خودشون ادامه میدن. خدا انتقام ظلم به هر مظلومی رو خواهد گرفت ولو اون مظلوم یه مورچه باشه.

صاحبان این عکس مایه ننگ بشریت هستن و حیف از نام انسان که صرفاً به خاطر داشتن ظاهری شبیه انسان یدک می‌کشند. انشاءالله روزی خواهد رسید که چهره‌های کریه این انسان نماها بعد از انتقام الهی بس دیدنی خواهد بود. نفرین بر شما و بر آنچه شما رو تبدیل به شیاطین کرد. و عجب از کشوری که خود را پیرو مرام محمد (ص) می‌داند و در آن قانونی در جهت حمایت از حیوانات و دیگر مخلوقات خدا وجود ندارد. . . .»

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار