کد خبر: 5223
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
ژوله

امیرمهدی ژوله، از نویسندگان سریال‌های طنز اخیراً در یک پست اینستاگرامی به اشاره به حضور رامبد جوان و همسرش در کشور کانادا نوشته است:

رویکرد امروز می‌دونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟

چون رسالت برنامش این تعریف شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده.

می‌دونید چرا یکی میره بچش رو خارج از ایران به دنیا بیاره؟

چون رسالت پدریش این تعریف شده که به بچه‌ش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» بار بیاد.

اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم.

اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشکمون رو بگیریم.

*ما ضمن آنکه قضاوت درباره اظهارات ژوله را بر عهده مخاطبان محترم وامی‌گذاریم؛ اما این نکته را بیان می‌کنیم که مردم ایران قبل و بعد از سلبریتی‌ها شاد بوده‌اند و بعد از این هم...

و اصلاً به گزافه نیست اگر بگوییم "نمایش گریه بلدی" این روزها نه بر عهده مردم که بر عهده سلبریتی‌هایی است که از زندگی‌های خوب برخوردارند اما مدام گریه می‌کنند تا بلکه آنها که باید! صدایشان را بهتر بشنوند و صله‌های بیشتری کف دستشان بگذارند.

بدیهیست که اظهارات ژوله را باید در کنار نان خوردن او از سفره رسانه ملی ایران و از جیب مردم ایران ارزیابی کرد.

منبع:مشرق

برچسب‌ها

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ز.ج IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  1 0
  آقای ژوله سلام.اینکه باگرفتاری در ایران به دنیا آمده ایم و با گرفتاری در ایران مانده ایم و با گرفتاری در ایران زندگی می کنیم و با گرفتاری در ایران می میریم به روان پزشک احتیاج داریم!؟ حسن خلقی زخدا می طلبم خوی تو را / تا دگر خاطر ما از تو پریشان نشود
 • آلا IR ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  0 0
  وای به حال تو که مردم کشورت رو اینطوری توصیف میکنی. لیاقتت این بود که هر روز یک جا انفجاری صورت بگیره و نگران این باشی که سر از تن کس وکار و خودت جدا بشه. انسانهای سطح پایین جامعه از نظر فهم و شعور که فقط دنبال هرهر و کرکر هستند تحلیلی بهتر از این هم نمیتونن داشته باشند.
 • محمد ۰۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
  0 0
  جناب ببخشید اشتباه شد ژوله ایکاش در بستن دهانتان هم اونقدر خبره بودید که در بیان گریه بلدی مردم .همین مردم به اصطلاح توی احمق گریه بلد اگر نبودند تو را باید توی گله ها به دست چوپانان مملکت می سپردند که به چرا ببرندت متاسفم برای مملکتی که امثال شما در تریبون صداوسیما رجز خوانی وطن پرستی میکنید و معروف میشوید و از خوان همين مردم شکم پروری کردید و حالا مردم شریفی توهین میکنید که تورا آدم کردن افسوس که در خانواده ای بزرگ شدید که قاطی آدمها بودن ولی از آدمیت به دور ماندن و این شد نتیجه
 • ر.ق IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
  0 0
  اصلا هم توهین نبود. واقعیت بود... میگن واقعیت تلخه...
 • رضا IR ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
  0 0
  آقای ژوله عزیز،اگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نبود که جنابعالی هم با آن همه بی استعدادی و وقاحت و بی مزگی نمی توانستید جای دیگری کار پیدا کنید!اگر کمی منصف و قدرشناس باشید پی می برید که مدیون تلویزیون ایران،مدیون رییس صدا و سیما و مدیون همه کسانی هستید که برنامه شما را راه انداختند.اگر شما اینهمه دانا بودید و شرافت داشتید،شغل دیگری به جز دلقکی در صدا و سیما انتخاب میکردید.ولی حالا حق ندارید نمکدان آنها را بشکنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین