کیمیا حسینی

کیمیا حسینی بازیگر نقش پونه در سریال خانواده دکتر ماهان روز ۷ مرداد سال ۸۲ در تهران متولد شد. البته وی اصالتا اهوازی است.

رویکرد امروز کیمیا حسینی بازیگر نقش پونه در سریال خانواده دکتر ماهان روز ۷ مرداد سال ۸۲ در تهران متولد شد. البته وی اصالتا اهوازی است. سریال خانواده دکتر ماهان اولین تجربه بازیگری کیمیا نیست بلکه او خیلی زود وارد این عرصه شد و وقتی ۷ سال بیشتر نداشت در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمسین ساخته اصغر فرهادی بازی کرد.

کیمیا حسینی بازیگر نقش پونه در سریال خانواده دکتر ماهان

کیمیا حسینی درباره نحوه انتخاب‌شدنش در فیلم جدایی نادر از سیمین می‌گوید: مادرم در کانون پرورش فکر کار می‌کرد و در کارگاه ساخت عروسک‌های متحرک بود. وقتی آقتای معصومیان به کانون آمد و فهمید مادر من فرزندی در آن سن و سال دارد پیشنهاد بازیگری را مطرح کرد و در نهایت خانواده و خودم رضایت دادیم.

کیمیا بعد از این فیلم در کارهای دیگری همن حضور داشت. سلام بر فرشتگان، فرزند خوانده، عملیات مهد کودک و ساکن خانه چوبی از جمله فیلم‌هایی است که این دختر در آنها بازی کرده است.

او درباره این‌که آیا بازیگری به درس‌اش لطمه‌ای نمی‌زند، می‌گوید: من درس‌هایم را خوب می‌خوانم و آرزو دارم در آینده مخترع شوم. فقط موقع فیلمبرداری خانه چوبی چون خیلی از لوکیشن‌ها خارج از تهران بود مجبور شدم معلم خصوصی بگیرم.

کیمیا اوقات فراغتش را با ورزش شنا پر می‌کند و به کارگاه سفال‌گری هم می‌رود.

کیمیا حسینی  درباره بازی در سریال خانواده دکتر ماهان گفت: تجربه بازی در سریال های تلویزیونی را نداشتم و برایم جالب بود که تجربه بازی در سریال های صداوسیما را هم تجربه کنم. آقای قویدل یکی از کارگردانان خوب تلویزیون است که همواره دوست داشتم با ایشان همکاری کنم. از نتیجه این همکاری راضی و خوشحال هستم.

وی گفت: پونه در سریال خانواده دکتر ماهان علاقه زیادی به ساخت فیلم و کارگردانی دارد و اخبار سینما و تلویزیون را دنبال می­‌کند. در مجموع نقش متفاوتی را در خانواده دکتر ماهان بازی میکنم که امیدوارم این سریال مورد توجه مردم و مخاطبان تلویزیون قرار بگیرد.

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین