فوتبال

اتهام فوتبال کثیف به تیم ملی ایران توسط کره ای ها مساله عجیبی است که در آستانه بازی دوستانه دو تیم مطرح می شود.

رویکرد امروز اتهام فوتبال کثیف به تیم ملی ایران توسط کره ای ها مساله عجیبی است که در آستانه بازی دوستانه دو تیم مطرح می شود. انتشار کلیپی عجیب که در آن ملی پوشان ایران را اهل تمارض و بازی کثیف نشان می دهد باعث شد تا کاربران ایرانی به شدت نسبت به رفتار کره ای ها انتقاد کنند.

دو تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی روز سه شنبه ۲۱ خردادماه از ساعت 15:30 در دیداری دوستانه در ورزشگاه جام جهانی واقع در شهر سئول برابر هم قرار خواهند گرفت. در کلیپ کوتاه مذکور بازیکنان کره جنوبی به انجام فوتبالی خوب و برتر از حریف نشان داده شده‌اند. این فیلم مدعی شده که سون هیونگ مین می‌تواند به تنهایی یک تنه کار حریف را تمام کند.

نکته جالب در این ویدئو اینکه بعضی از صحنه های مربوط به ایران بازیکنان قطری و خارجی هستند که معلوم نیست چطور در این تیزر قرار گرفته‌اند.

خبرنگار سایت گل کره جنوبی نیز به انتقاد از این رفتار غیرحرفه‌ای کره‌ای‌ها پرداخت و عنوان کرد این کار فدراسیون فوتبال کره کاملاً غیرحرفه ای بوده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید فدراسیون فوتبال ایران در آستانه دیدار دوستانه با کره در مقابل این اقدام فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی چه واکنشی رسمی نشان خواهد داد.

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار