کد خبر: 5149
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
والیبال

پزشک تیم ملی والیبال گفت: نمی‌توانیم درباره‌ی وضعیت موسوی به صورت قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، شرایط او مشخص می‌شود.

رویکرد امروز سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت مصدومان ایران درلیگ ملت‌های ۲۰۱۹ اظهار داشت: در بازی آرژانتین چند مصدوم داشتیم. پای جواد معنوی‌نژادروی پای محمد موسوی رفت و پیچ‌خوردگی پیش آمد که ابتدا مشکوک به ترک خوردگی بودیم اما امروز آزمایش‌های انجام شد و مشخص گردید که شکستگی نداریم اما جواد دچار کشیدگی تاندون شده و بازی با ژاپن را از دست می‌دهد. ما تلاش می‌کنیم تا به دیدارهای ارومیه برسد.

او درباره وضعیت موسوی تصریح کرد: مصدومیت قدیمی مچ پای موسوی در یک حرکت دوباره تشدید شد و او تحت درمان قرار دارد. تا این لحظه نمی‌توانیم درباره‌ی او قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، وضعیت او مشخص می‌شود.

افروزی در پایان صحبت‌های خود گفت: پوریا فیاضی نیز مشکل جزئی داشت که برطرف شده و می‌تواند با تصمیم کادرفنی تیم را همراه کند. امیر غفور نیز در جریان ست چهارم دیدار با آرژانتین دچار اسپاسم کمر شد و تحت درمان قرار دارند اما شانس زیادی برای حضور در دیدار با ژاپن ندارند.

منبع:فدراسیون فوتبال

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین