کد خبر: 4895
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
ایران خودرو

پیش بینی شده است با ھدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ھا و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نھایی خودرو، شرکت ایران خودرو در ھمکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلترھای قبلی اضافه نموده است.

رویکرد امروز پیش بینی شده است با ھدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ھا و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نھایی خودرو، شرکت ایران خودرو در ھمکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلترھای قبلی اضافه نموده است، براین اساس مشتریانی که در ١٨ ماه گذشته در شرکت ھای ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نیستند.

 امروز شرکت ایران خودرو پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ دو هاچ بک را در قالب طرح فروش فوری عرضه می کند.

 قیمت این دو مدل خودرو به ترتیب ۸۴ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان و ۶۷ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.  مشخصات این دو خودرو در جدول زیر اعلام شده است.  بر اساس این گزارش  با هدف ساماندهی بازار خودرو شرایط جدیدی از سوی شرکت ایران خودرو برای ثبت نام کنندگان اعلام شده است.

پیش بینی شده است با ھدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ھا و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نھایی خودرو، شرکت ایران خودرو در ھمکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلترھای قبلی اضافه نموده است، براین اساس مشتریانی که در ١٨ ماه گذشته در شرکت ھای ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نیستند و در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواھد شد. پیش از این محدودیت مذکور تنها ثبت نام کنندگان خودرو از سوی هر شرکت را در بر می گرفت.

ایران خودرو

منبع:تیتریک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین