کد خبر: 4735
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
خادمی

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: جنگ رسانه‌ای تاکتیک نوین دشمنان برای ایجاد گسست بین نسل جوان و گذشته انقلاب است و برای این نبرد باید با تمام قوا وارد میدان شویم.

رویکرد امروز حجت‌الاسلام علی خادمی اظهار کرد: ضرورت دارد در میدان‌های اقتصادی، نظامی و فرهنگی فعالیت کنیم و اگر این سه بُعد در نظر گرفته شود، جامعه دینی به پیشرفت و اقتدار لازم دست پیدا می‌کند.

خادمی افزود: تمام اقشار مردم به‌ویژه نخبگان و جوانان در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نقش دارند و رهبر معظم انقلاب در این بیانیه شخصیت جوانان کشور را بالابرده و خطاب به آن‌ها تأکید کردند که شما امید آینده هستید و باید به سلاح علم و ادب، معرفت و عقلانیت و اخلاق مسلح شوید.

وی تصریح کرد: تدین، تخصص، تعهد، روحیه انقلابی و رفتار جهادی ازجمله تأکیدات رهبری خطاب به جوانان است و لازم است همه ما به بیانیه گام دوم انقلاب لبیک بگوییم و تلاش کنیم چهل سال آینده را بر اساس تجربه‌هایی که در چهل‌ساله گذشته کسب کرده‌ایم بسازیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: امروز کشور ما از مرحله انقلاب و ساخت نظام اسلامی گذشته و باید تمدن جهانی اسلامی که مقدمه تمدن حضرت مهدی (عج) است را پایه‌ریزی کنیم و در این مسیر باید جوانان سنگ بنای تمدن جهانی اسلام را پایه‌ریزی کنند.

خادمی افزود: در این راه باید مراقب باشیم چرا که دشمن تهاجم رسانه‌ای خود را در فضای مجازی و حقیقی آغاز کرده و مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم می‌فرمایند جوان‌ها باید محاصره‌ای که دشمن در فضای مجازی ایجاد کرده را بشکنند.

وی گفت: جنگ رسانه جنگ مهمی است و جوانان متعهد و متخصص باید فعال بوده و منفعل نباشند و خود را برای این نبرد با تمام توان و قوا آماده کنند.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار