کد خبر: 4438
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
تفتی

کامران تفتی بازیگر نقش حنیف در سریال برادر جان است. سریالی که در شب های مبارک رمضان پخش می شود و توانسته نظر مخاطبان قابل توجهی را به حود جلب کند.

رویکرد امروز کامران تفتی بازیگر نقش حنیف در سریال برادر جان است. سریالی که در شب های مبارک رمضان پخش می شود و توانسته نظر مخاطبان قابل توجهی را به حود جلب کند.

کامران تفتی درباره حضورش در این سریال گفت: بعضی کارها برای این است که از زندگی خود فارغ شده و به نوعی سرگرم شوید ولی برعکس برخی از پروژه‌ها و کارها قرار است به شما یادآوری کند که در چه شرایطی زندگی می‌کنید و چه گرفتاری‌هایی دارید که این وظیفه تراژدی است و قصه «برادرجان» هم چنین فضا و تراژدی‌ای دارد.

وی ادامه داد: من حتم دارم این قصه برای بسیاری از ایرانیان اتفاق افتاده است و به همین دلیل هم فکر می‌کنم بسیاری از مخاطبان آن را دوست خواهند داشت چون دغدغه خودشان در سریال مطرح می‌شود.

تفتی درباره قصه‌های سریال‌های تلویزیونی و مغایرت آن‌ها با واقعیت بیان کرد: خود ما در این سریال از نیاوران تا جنوب تهران را داریم و مضامینی را در قصه می‌آوریم که خیلی وقت است یادمان رفته است. ما می‌خواهیم بدون شعار آنچه را که از دست رفته است به تصویر بکشیم اینکه فراموش کرده‌ایم که برادر پشت برادر ایستاده است، جوانمردی و… زمانی وجود داشت.

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار