کد خبر: 4126
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
تاکسی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: از امروز نرخ بلیت مترو بر اساس مصوبه شورا ۲۰ درصد به صورت پایه افزایش پیدا کرده است.همچنین مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش کرایه‌های تاکسی از صبح امروز خبر داد.

رویکرد امروز فرنوش نوبخت با تائید افزایش نرخ بلیت مترو از صبح امروز گفت: بر اساس مصوبه شورا، ما اجازه افزایش ۲۰ درصدی بلیت مترو را داشتیم و در حال حاضر بلیت‌های تک‌سفره ما از ۱,۰۰۰ تومان به ۱,۲۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

وی تأکید کرد: در کارت‌های اعتباری، قیمت پایه نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته و مبلغ بلیت بر اساس میزان طی شدن مسافت، از کارت مسافران کسر خواهد شد اما اگر مسافری از کرج تا انتهای خط، قصد تردد داشته باشد، ۱,۲۰۰ تومان از اعتبارش کسر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران افزود: قیمت بلیت متروی فرودگاه امام (ره) نیز از ۷,۵۰۰ تومان به ۹,۰۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

نوبخت با بیان اینکه امسال ایستگاه‌های تقاطعی مترو افزایش پیدا کرده و این به معنا است که دسترسی مسافران مترو به بیشتر نقاط شهر، آسان‌تر شده است، گفت: افزایش کرایه‌ها با افزایش خدمات بهتر همراه بوده است.

از این رو علیرضا قنادان با بیان اینکه در ساعات پایانی شب گذشته به ما اطلاع دادند از صبح امروز نرخ کرایه‌های تاکسی مصوب شهر تهران اجرایی شود، گفت: براساس مصوبه شورا و تأیید فرمانداری از امروز ۲۰ درصد بر کرایه‌های تاکسی افزوده خواهد شد. هرچند در برخی از خطوط برای رند شدن رقم‌ها، ممکن است این افزایش بیشتر یا کمتر باشد.

وی افزود: برچسب‌های نرخ‌های جدید چاپ شده و از امروز توزیع می‌شود و تنها رانندگانی اجازه گرفتن نرخ‌های جدید را دارند که برچسب‌های جدید خود را دریافت کرده و یا از طریق سامانه الکترونیکی، کرایه‌های خود را دریافت کنند.

قنادان با بیان اینکه سامانه دریافت کرایه‌های تاکسی از ساعت ۲۴ امشب به روزرسانی می‌شود گفت: فردا تمامی سامانه‌های کرایه تاکسی به روز رسانی شده است و همچنین برچسب‌ها بر روی تابلوی سرخط خطوط نیز نصب خواهد شد و مانند هر سال برچسب کرایه‌های جدید طی یک هفته تا ۱۰ روز توزیعشان به پایان می‌رسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین