کد خبر: 3866
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
خیابان شجریان

خیابان استاد شجریان در تهران نامگذاری می شود. استاد محمدرضا شجریان یکی از محبوب ترین چهره های هنری در میان ایرانیان است. نامگذاری خیابانی به نام محمدرضا شجریان یک خواست عمومی است.

رویکرد امروز خیابان استاد شجریان در تهران نامگذاری می شود. استاد محمدرضا شجریان یکی از محبوب ترین چهره های هنری در میان ایرانیان است. نامگذاری خیابانی به نام محمدرضا شجریان یک خواست عمومی است.

بر همین اساس دیروز روز (سه شنبه ۲۷ فروردین) اعضای شورای شهر تهران با نامگذاری خیابانی به نام «محمد رضا شجریان» موافقت کردند. اعضای شورای شهر تهران صبح امروز در بررسی تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران پیشنهاد دادند.

بر طبق این گزارش خیابان «سپند» در منطقه یک به نام «عزت‌الله انتظامی»، بلوار فلامک جنوبی و شمالی در منطقه ۲ به نام «محمدرضا شجریان»، خیابان کوکب در منطقه ۲ به نام «غلامحسین امیرخانی» (خوشنویس)، خیابان نیلوفر در منطقه ۲ به نام «علی نصیریان»، خیابان معارف به نام «داود رشیدی» و ۲۴ متری سعادت آباد به نام «محمد علی کشاورز» نامگذاری شود. این پیشنهادات با ۱۵ رای موافق و بدون مخالف امروز در شورای شهر تهران تصویب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین