کد خبر: 3804
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
پرسپولیس

پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ موفق شد سایپا را شکست دهد.

رویکردامروز تیم های پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر رفتند.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران 
پرسپولیس تهران-سایپا تهران
تهران-ورزشگاه آزادی
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 18:30 
داور: محمدرضا اکبریان- کمک ها: مهدی عالیقدر – محمدجواد مداح
کارت زرد: محمد نادری(پرسپولیس)-رضا علیاری(سایپا)-عبدالله ناصری(سایپا)-آرمان رمضانی(سایپا)-علی دشتی(سایپا)
گلزنان: رضا اسدی(دقیقه 3 و 67-سایپا)-بشار رسن(دقیقه 31-پرسپولیس)-علی علیپور (دقیقه 49-پرسپولیس)-مهدی ترابی(دقیقه 61-پرسپولیس)

ترکیب دو تیم

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، سروش رفیعی، مهدی شریفی، علی علیپور و ماریو بودیمیر

سایپا: حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، معین عباسیان، سید ابوالفضل جلالی، آرمان رمضانی و محمد صادق بارانی

نیمه اول

اولین موقعیت خطرناک نیمه اول را سایپا به دست آورد، دقیقه 2 ضربه ایستگاهی سایپا با شوت خطرناک معین عباسیان همراه شد که بیرانوند با واکنشی خوب توپ را دفع کرد. خیلی زود سایپا توانست دروازه پرسپولیس را باز کند، دقیقه 3 کرنر ارسالی معین عباسیان با تاثیر رضا اسدی باعث شد توپ درون دروازه پرسپولیس قرار گیرد. دقیقه 12 معین عباسیان از پشت محوطه جریمه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که توپ از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه 15 سروش رفیعی از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه سایپا عبور کرد. پرسپولیسی ها توپ و میدان را در اختیار داشتند تا بازیکنان سایپا در لاک دفاعی فرو روند و به دفاع از گل زده خود بپردازند. دقیقه 27 توپ ارسالی بازیکن پرسپولیس از جناح راست در محوطه جریمه سایپا به علیپور رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ در اختیار فلاح زاده قرار گرفت.

علی دایی

ارسال مستقیم بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه سایپا به مهدی شریفی رسید که ضربه سر این بازیکن را فلاح زاده در آغوش گرفت. سرانجام حملات پرسپولیس جواب داد و گل مساوی به ثمر رسید، دقیقه 31 کرنر ارسالی سروش رفیعی را مدافعان سایپا نتوانستند دفع کنند تا کامیابی نیا در محوطه جریمه صاحب توپ شود، پاس رو به عقب این بازیکن به بشار رسن رسید تا این بازیکن عراقی با شوتی محکم و زیبا توپ را کنج دروازه فلاح زاده قرار دهد. پس از گل پرسپولیس، بازی متعادل شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. بشار رسن از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. در ادامه بازی اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول این دیدار جذاب با تساوی یک به یک به پایان برسد.

بشار رسن

نیمه دوم

بشار رسن در دقیقه 47 باز هم از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ با اختلاف از بالای دروازه عبور کرد. سرانجام علیپور توانست گل دوم را به ثمر رساند، دقیقه 49 روی پاس مهدی ترابی، علی علیپور در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با حرکتی به موقع مدافع سایپا را از پیش روی برداشت و با شوتی زمینی توپ را درون دروازه قرار داد. دقیقه 58 عبدالله ناصری از پشت محوطه جریمه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد. حملات پرسپولیس باز هم جواب داد تا گل سوم به ثمر برسد، دقیقه 61 پاس رو به عقب علیپور به مهدی ترابی رسید و این بازیکن با عبور از مدافع سایپا با شوتی محکم توپ را درون دروازه قرار داد. دقیقه 63 شوت راه دور رضا اسدی به راحتی در دستان علیرضا بیرانوند قرار گرفت. روی یک غافلگیری سایپا توانست دروازه پرسپولیس را باز کند، دقیقه 67 پاس در عمق بازیکن سایپا در محوطه جریمه پرسپولیس به رضا اسدی رسید تا این بازیکن با شوتی محکم دروازه بیرانوند را باز کند. پس از گل دوم سایپا، بازی کمی متعادل شد و از تب و تاب بازی کاسته شد. دقیقه 72 روی پاس دقیق ترابی، رفیعی در محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه سایپا عبور کند. دقیقه 77 ارسال علیپور به ربیع خواه رسید تا این بازیکن با سر ترابی را در مقابل دروازه سایپا صاحب توپ کند، اما شوت خطرناک این بازیکن از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه 93 شوت محمدامین اسدی از درون محوطه جریمه سایپا را حامد فلاح زاده در آغوش گرفت.

بازیکنان پرسپولیس

  منبع:طرفداری

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین