کد خبر: 377
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
آمدنیوز

چندی قبل محمد علی زم در نامه ای به پسرش نوشت ای کاش روزی که خواستی «آمدنیوز» که مخفف سه کلمه «آگاهی، مبارزه، دموکراسی» است را ثبت کنی، همچون گذشته‌های خیلی دور با من مشورت می‌کردی تا بگویم چینش «آگاهی، دموکراسی، مبارزه» (آدم) صحیح است... مخفف چینش پیشنهادی من می‌شود «آدم» ! تفاوت «آمد و آدم» در این است که اگر «آمدنیوز»، «آدم‌نیوز» بود، می‌باید به شروط و لوازم «آدمیت» پایبند می‌شد.»

رویکرد امروز- چندی قبل پدر روح الله زم در نامه ای به پسرش نوشت: ای کاش روزی که خواستی «آمدنیوز» که مخفف سه کلمه «آگاهی، مبارزه، دموکراسی» است را ثبت کنی، همچون گذشته‌های خیلی دور با من مشورت می‌کردی تا بگویم چینش «آگاهی، دموکراسی، مبارزه» (آدم) صحیح است... مخفف چینش پیشنهادی من می‌شود «آدم» ! تفاوت «آمد و آدم» در این است که اگر «آمدنیوز»، «آدم‌نیوز» بود، می‌باید به شروط و لوازم «آدمیت» پایبند می‌شد.

به نظر می رسد آمد نیوز همچنان با آدم نیوز فاصله زیادی دارد یکی از اصول کار حرفه ای رسانه اصل صداقت است، در جدیدترین گاف روح الله زم وی عکس محمد های رضوی داماد محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت را به جای اسحاق قالیباف معرفی کرده است و مدعی شده است که پسر دوم قالیباف با خروج 800 میلیون دلار از ایران در استرالیا مشغول به خرید اموال گرانبها و سرمایه گذاری در این کشور است. این دروغ منجر به واکنش محمد هادی رضوی گردید و وی در اینستاگرام خود نوشت : " من اسحاق قالیباف نیستم" 

به راستی تا چه میزان می توان به اخبار آمد نیوز اعتماد کرد وقتی این رسانه نه مشخص است منابع مالی خود را از کجا می آورد و در ساده ترین کار رسانه ای که کار کردن عکس صحیح افراد است در مانده است.

در آخر گفتنی است پدر روح الله زم در خصوص شخصیت پسرش چندی قبل به نکته ای حائز اهمیت اشاره نموده بود: "ممکن است کسی در گذشته سرخوردگی‌های فردی داشته باشد یا مورد آزار و اذیت‌های شخصی قرارگرفته و تاب و تحمل او کم شده باشد. اما باید مقام صبر، مقام مدارا و خودسازی را اجرا کند. انسان باید بتواند کم و کاستی‌های که انجام‌شده را با صبر و حوصله جبران کند."

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین