کد خبر: 3417
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
اختلاس

در هفته گذشته تیتر اصلی تمام خبرگذاری ها اختلاس چند میلیارد یورویی یکی از شرکت های پتروشیمی بود و مرجان شیخ الاسلام آل آقا به عنوان متهم اصلی و فراری آن عنوان می‌شود، اما هیچکس از همسر اول این زن یعنی مجید باقرنژاد حرفی نمی‌زند.

رویکرد امروز در هفته گذشته تیتر اصلی تمام خبرگذاری ها اختلاس چند میلیارد یورویی یکی از شرکت های پتروشیمی بود و مرجان شیخ الاسلام آل آقا به عنوان متهم اصلی و فراری آن عنوان می‌شود، اما هیچکس از همسر اول این زن یعنی مجید باقرنژاد حرفی نمی‌زند ، مردی که با یک دانشجوی ساده ازدواج کرد و به واسطه ارتباطاتش با هر دو طیف سیاسی، چنان مسیر ورود به فضای سیاسی و اقتصادی را برای همسرش فراهم کرد که اکنون تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین متهمان اقتصادی شود.

مجید باقر نژاد همسر اول مرجان شیخ الاسلامی کیست؟

بطور یقین هیچکسی به اندازه مرجان شیخ الاسلامی نمی تواند در معرفی چهره و نقش مجید باقر نژاد همسر اولش دراین ماجرا اطلاعات داشته باشد.

تنها اطلاعاتی که تاکنون در خصوص مجید باقرنژاد همسر سابق مرجان شیخ الاسلامی در دسترس است این است که وی در اوج جوانی بدون تحصیلات و دانش مرتبط مدیرعامل فرهنگسرای ارسباران می‌شود، سر از نظارت ارزشیابی سینمایی وزارت ارشاد درمی‌آورد، با اعضای مرکزی حزب مشارکت حشر و نشر دارد، با سازمان میراث فرهنگی قرارداد آنچنانی می‌بندد، سر از زد و بندهای قراردادهای نفتی درمی‌آورد، در ترکیه سرمایه‌گذاری می‌کند، بعد هم آقای رزمنده نهایت به کانادا می‌رود و بدون هیچ ردپایی با همسر دوم زندگی می‌کند.

ظاهرا باقر نژاد دلال و کارچاق کن پر نفوذی است که با استفاده از ارتباطات وسیع با راس هرم قدرت بی آنکه نامی از خودش بجا بگذارد از طریق همسر سابقش شرکتهایی را در زمینه دور زدن تحریمها مثل همین شرکت دنیر و هترا در ترکیه به ثبت رسانده است.

سپس از طریق شرکت پتروشیمی و اشخاصی چون رضا حمزه لو ، و علی اشرف ریاحی ( داماد نعمت زاده وزیر صنعت احمدی نژاد ) به خریداری مبالغ زیادی نفت و سایر محصولات مرتبط پرداخته اما پولها در بازگشت ناپدید می شوند.

بنظر میآید از سال ۸۹ تا سال ۹۴ پیش از فرار و جدایی این زوج از یکدیگر دعوای زیادی بین شان بر سر آن پولها بوده و در نهایت از هم جدا می شوند.طرف قرارداد شرکت نفت ،مرجان شیخ الاسلام و شرکتش بوده و باید پولها را پس میداده ولی همسرش امتناع کرده !

مافیای قاچاق و کسی مثل باقر نژاد حتی سر همسر سابقش کلاه گذاشته چرا که وی پس از فرار به ترکیه و سپس کانادا، با شخصی مراوده و ازدواج می کند که درست نقطه مقابل مجید قرار داشت ، یعنی مهدی خلجی !!

برچسب‌ها

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • تأمل IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
    0 0
    سلام ولی نعمت زاده وزیر صنعت روحانی است نه احمدی نژاد ها ضمناً کسی که با حزب مشارکت حشر و نشر دارد چندان هم نقطه مقابل مهدی خلجی به نظر نمیاد ممنون از مطلبتون

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین