کد خبر: 3256
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
اشتری

عروس، دامادها یعنی آدم‌هایی که هم با امام نبوده‌اند و سوابقی در انقلاب و جنگ ندارند و هم ژن خوب نیستند و آقازاده آدم مهمی محسوب نمی‌شوند. بلکه به سبب ازدواج با یک ژن برتر بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند. وارد شدن به این دهه را باید ممنون دولت آقای روحانی باشیم که یک پله سطح فساد در جمهوری اسلامی را ارتقا داد.

رویکرد امروز داشتم پرونده تخلفات داماد یکی از مسئولین در لواسان را می‌خواندم رسما به این نتیجه رسیدم که بعد از لفت و لیس نسل اول انقلاب و یاران و همراهان امام و السابقون جنگ، به دوران فساد و رانت‌خواری آقازاده‌ها و نسل دومی‌ها رسیدیم و در دهه جدید با بسط فساد با پدیده فساد عروس، دامادها مواجه خواهیم بود.در ذهنم یک مرور کردم اینها عروس و دامادهایی هستند که در چندماه گذشته در همین رابطه به گوش‌مان خورده است. به این لیست خیلی می‌شود اضافه کرد.

 برادران میرمحمدعلی که یکی داماد آقای سیدصفدرحسینی است و با صرافی‌اش در سال‌های تحریم بر سر زبانها افتاد و یکی داماد آقای شمعخانی است که تخلفاتش در لواسان بر سر زبانهاست و در مورد سایر اقداماتش حرف‌هایی در آینده خواهم زد.

مرتضی باقری داماد باجناق آقای آخوندی در وزارت راه که پست گرفتن فامیلی‌اش مشهورش کرد.

 محمد محبعلی داماد آقای نعمت زاده که در شرکت‌های اقماری پدرخانم مشغول بود تا اینکه با نماینده جمهوری اسلامی شدن در نمایشگاه اکسپوی ایتالیا بر سر زبان‌ها افتاد.

 محمدهادی رضوی داماد وزیر کار جناب آقای شریعتمداری که در ماجرای فساد واردات خودروهای لوکس زمانی که پدر زنش وزیر بازرگانی بود اسمش در رسانه‌ها بولد شد البته قبلش با سرمایه گذاری ۱۲ میلیاردی روی سریال شهرزاد بر سر زبان ها افتاده بود.

 سید احسان سخایی داماد وزیر اطلاعات که اسناد مسئولیت‌های بعهده گرفته عجیب و غریبش از سال ۹۵ به بعد توسط آقای صدرالساداتی منتشر شد.

 بابک حقیقی راد داماد جواد امام (مدیرعامل بنیاد باران آقای خاتمی) که یکی از مدیران شهرداری تهران شده است.

مهدی احمدی داماد آقای محسن رضایی و برادر عروس آقای قالیباف که در ابتدای دوره نجفی برکنار شده بود، و دوباره معاون ارزی بانک شهر شده است.

 پست گرفتن دامادهای آقای موسوی لاری در شهرداری تهران و خیلی‌های دیگر 

منبع : وحید اشتری - کانال مکتوبات
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار