کد خبر: 3148
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
آمد نیوز

کاهش اعضای کانال آمدنیوز که از مدتها پیش آغاز شده است این روزها شدت بیشتری گرفته است.

رویکرد امروز بررسی اعضای کانال ضدانقلاب آمدنیوز نشان می‌دهد طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵۰۰۰ نفر از این کانال خارج شده‌اند؛ این در حالی‌است که طی سه ماه گذشته، نیم میلیون نفر به دلیل انتشار اخبار دروغ از این کانال  از آن خارج شده بودند. پس از پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ، چهره واقعی کانال آمدنیوز و مدیر آن (روح الله زم معروف به نیما) برای همه مخاطبان بیش از پیش افشا شد. مخاطبانی که از پشت پرده فعالیت این کانال آگاه شده‌اند ماندن در این کانال را توهین به خودشان می‌دانند.

شایان ذکر است، مستند تلویزیونی ایستگاه پایانی دروغ در دو شب متوالی از بخش‌های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. این مستند روایتی متفاوت از پشت پرده فعالیت‌های روح الله زم معروف به نیما زم، مدیر کانال ضد انقلاب آمدنیوز بود. پخش این مستند با واکنش گسترده‌ای از طرف مخاطبان و کاربران فضای مجازی روبه رو شد.

گفتنی است؛ پیش از این براساس آمار ثبت شده، تعداد اعضای کانال آمدنیوز تا تاریخ ۱۶ دی‌ماه سال جاری، یک میلیون و ۴۸۸ هزار و ۸۵۹ نفر بوده است.

ریزش اعضای کانال آمدنیوز سرعت گرفت +عکس

اما این روزها و به ویژه پس از پخش  مستند ایستگاه پایانی دروغ، ریزش اعضای کانال آمد نیوز شدت بیشتری گرفته و با کاهش تقریبی 175 هزار نفری مواجه شده است.

سرعت گرفتن ریزش اعضای کانال آمدنیوز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین