کد خبر: 19304
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
فوتبال

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات این فصل فوتبال توضیحاتی داد.

رویکردامروز سهیل مهدی در خصوص قرعه کشی بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور به رادیو ورزش اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور به واسطه شیوع ویروس کرونا در شرایط تصمیم گیری با اطمینان کامل نیستیم. یک زمان ما تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان را داریم. اکنون به واسطه چالش های بیرونی که بحث شیوع ویروس کرونا عمده ترین آن است، همچنین بحث وارونگی هوا در چنین شرایطی هستیم. این موارد در برنامه ما اثر می گذارد.  
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه لیگ گذشته دیر تمام شد، این لیگ با تأخیر شروع می شود. ما باید حتماً این لیگ را به موقع تمام کنیم. با توجه به اینکه سال آینده، سال جام جهانی است، اگر نتوانیم سال آینده لیگ مان را به موقع شروع کنیم به موقع تمام نمی شود و آن سال برای ما مهمتر از هر چیزی است.

مهدی افزود: چرا که ان شالله باید ملی پوشانمان را هر چه سریعتر راهی رقابت های جام جهانی کنیم. 


بیشتر بخوانید: واکنش ساترا به خبر مجوز نگرفتن برنامه جدید عادل فردوسی‌پور


مهدی تأکید کرد: با استراحتی که بین رقابتها در نظر می گیریم، سعی می کنیم حداقل فشار و تنش را روی تیم ها بگذاریم. به صورتی برنامه ریزیمان را مقطعی انجام می دهیم که از زمان نهایت بهره برداری را کنیم و آن را به فضای استراحت تیم ها منتقل کنیم. امیدوارم که در این زمینه موفق عمل کنیم.  

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: برنامه مان را در قالب کلان چیده ایم؛ اما با توجه اینکه وضعیت شیوع ویروس قابل پیش بینی نیست؛ به صورت مقطعی و در هفته های کوتاه مدت برنامه قطعی مان را اعلام می کنیم که احیاناً‌ تیم ها بابت هزینه سفر و تهیه و تدارک دچار چالش هزینه بیشتر از این نشوند. 

وی در پاسخ به این سوال که زمان برگزاری شهرآورد پایتخت را چطور پیش بینی می کنید، بیان کرد: ما تمامی روزهای بین المللی از جمله فینال لیگ قهرمانان را در برنامه مان لحاظ کرده ایم و حداکثر تلاشمان این است که تیم ها با استارت منطقی وارد رقاربتها شوند. اکنون نمی توانم تاریخ دقیقی برای برگزاری شهرآورد اعلام کنم. سعی می کنیم هر 3 هفته یا 4 هفته یکبار برنامه را اعلام کنیم که تیم ها برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین