کد خبر: 18898
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
علی کفاشیان

سرمربی اسبق تیم ملی در مصاحبه‌ای گفته بود کفاشیان را از در می‌اندازند بیرون از پنجره برمی‌گردد.

رویکردامروز علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره نامه‌های تهدید آمیز فیفا می‌گوید: «البته نامه‌ها را من ندیده ام. فقط در جلسه هیات رئیسه گفتند این نامه آمده و باید فردا جواب فیفا را بدهیم که گفتم دو سه هفته وقت بگیرید. با چند فرد حقوقی صحبت کنیم و بعد جواب فیفا را دهیم.»

او در پاسخ به این سوال که کلا لیوان دستتان نیست؟ با خنده جواب می‌دهد: «بله نه پارچ دستم است نه لیوان. من بازنشسته هستم، ولی نگران فوتبالم. اساسنامه تائید نشده است. انتخابات انجام نشده. بحث تعلیق هست. مدیر برنده خدا و بیچاره بعدی که بیاید با مشکلات زیادی روبروست.»

آیا کفاشیان در انتخابات بعدی فدراسیون حاضر می‌شود؟ او می‌گوید: «نه نیستم. ۱۰، ۱۲ سال در فدراسیون بودم و برایم کافی است.» مایلی کهن اخیرا در مصاحبه‌ای گفته بود کفاشیان را از در بیرون می‌اندازند و از پنجره برمی گردد. جواب نایب رئیس اول فدراسیون این است: «آره خب، می‌دانید. به من خوش می‌گذرد. درست است دور بعدی نیستم، ولی با رئیسی که می‌آید هماهنگ می‌کنم بالاخره در فدراسیون یک جایی داشته باشم. وقتی خوش می‌گذرد چرا بروم؟!»

او در واکنش به ادعای کریمی که گفته بود تاج و کفاشیان سر انتخابات بعدی در حال دعوا هستند می‌گوید: «ماجرا مثل همان دوتا بچه‌ای است که سر گردو دعوا می‌کنند بعد نفر سومی می‌آید و گردو را برمی دارد. من و تاج دعوا می‌کنیم، ولی یک نفر سومی می‌آید و رئیس می‌شود!»

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین