کد خبر: 18325
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
هواشناسی

یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت.

رویکردامروز فریبا گودرزی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت و گفت: امروز در شمال آذربایجان شرقی، برخی نقاط اردبیل، سواحل غربی خزر، غرب مازندران، ارتفاعات گیلان، مازندران، تهران، البرز، قزوین و ارتقاعات زاگرس مرکزی رگبار پراکنده را دارند.

وی ادامه داد: فردا سه‌شنبه در برخی سواحل نقاط دریای خزر، اردبیل و برخی نقاط رشته کوه البرز وارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: از روز چهارشنبه تا جمعه در برخی نقاط غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را دارند.

وی تاکید کرد: در چند روز آینده در نوار شرقی به ویژه منطقه زابل با وقوع گرد و خاک روبه‌روست.

این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: در چند روز آینده از فردا تا آخر هفته دمای کشور در نوار شمالی کشور ۵ تا ۶ درجه خنک‌تر می‌شود.گودرزی تصریح کرد: در روزهای پایانی هفته تمامی مناطق کشور با هوای خنک‌تری روبه‌رو می‌شوند و تهران هم امروز آسمانی صاف همراه با افزایش ابر را همراه خواهد داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان خاطرنشان کرد: حداکثر دمای تهران امروز به ۳۶ درجه سانتیگراد می‌رسد که از فردا روند کاهشی دما را خواهیم داشت و تا آخر هفته به ۳۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

منبع: میزان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین