کد خبر: 17072
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
بهاره سرگل زایی

بهاره سرگل زایی دوبلور اهل بم و شرکت کننده فصل دوم عصر جدید کیست؟

رویکردامروز بهاره سرگل زایی دوبلور اهل بم و شرکت کننده فصل دوم عصر جدید است که توانست از با اجرای دوبله انیمیشن مرحله مقدماتی صعود کند و فینالیست قسمت ۱۰ این مسابقه استعدادیابی شود.

سرگلزایی  اجرای زیبایی از دوبله را به نمایش گذاشت که تحسین و تعجب داوران را از آن همه آمادگی حنجره و توانایی دوبله بدون هیچ کلاسی و استادی به همراه داشت.او در یک دوبله چند دقیقه ای ، توانست چند کاراکتر را همزمان با صداهای مختلف دوبله کند. دختر مهربان و خوش قلب بمی توانست ۴ رای مثبت از داوران بگیرد و به فینال راه یابد.


بیشتر بخوانید: فیلم کامل اجرای دوبله بهاره سرگل زایی در مرحله دوم مسابقه عصر جدید


او هیچ فعالیت هنری در زمینه دوبله و صداپیشگی نداشته و تاکنون اجرای جدی نکرده و برای فرا گرفتن دوبله نیز هیچ آموزشی ندیده و کلاسی را شرکت نکرده است

نحوه ورود بهاره سرگل زائی به دوبله

او بعد از تماشای برنامه ای از تلویزیون، توسط خواهرش تشویق میشود که وارد حرفه دوبله شود. از دیگر مشوقانش ، استاد الهی، استاد دانشگاهش در دوران دانشجویی است که با دیدن دوبله ، او را تشویق میکند تا نمونه ای از کار خود را به عصر جدید بفرستد.احسان علیخانی درباره دختر بمی دوبلور گفت: بسیار عالی بودی و اصلا هدف برنامه ما کشف افرادی مانند شماست که استعدادهای ناشناخته کشف شود.

دوران کودکی و زلزله بم

این شرکت کننده عصر جدید از بازماندگان زلزله غم انگیز و تلخ بم در سال ۸۲ بود که او در آن زمان ۷ ساله بود .درباره خاطراتش گفت؛ من در آن زمان ۷ ساله بود و در حادثه زلزله بم، خانه ما خراب شد و تعدادی از فامیل و بستگان نیز فوت کردند.مادرم مصدوم شد و به اصفهان متتقل شد و من نیز مدتی در روستا و مدتی نیز در خانه مادر بزرگم و شش ماه نیز در کانکس زندگی کردیم.
الان هم در عصر جدید شرکت کردم، فقط برای خوشحالی مادرم هست که مرا ببیند و خوشحال شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین