کد خبر: 16482
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۹
عصر جدید

طنین دختر ۱۴ ساله‌ای است که عمل پیوند قلب انجام داده است. او مهمان برنامه عصر جدید بود و وقتی روی صحنه رفت داستان زندگی‌اش را تعریف کرد.

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • امیر حسین IR ۰۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  0 0
  سلام عزیزان با آرزوی سلامتی و شادی برای همه این متن فقط به خاطر خیرخواهی و دلسوزی و مهربانی و تجربه نوشته شده است و برای کمک به آدمها در قرار گرفتن در مسیر درست و مفید زندگی شان که به نفعشان باشد نه به ضررشان . برای بازیگری فقط داشتن علاقه کافی نیست ، بازیگری فقط با آرزوی بزرگ در ذهن داشتن صورت نمی گیرد ، بازیگری خیلی عواطف و هیجانات و احساسات انسان را در گیر می کند و فوق العاده شغل سنگین و سخت و طاقت فرسایی است که می تونه برای کسانی که پیوند اعضا خصوصا ( پیوند قلب) داشتند خطرناک و مضر باشد چون بازیگری یک شغل هیجانی و احساسی است و مناسب افراد با پیوند قلب و اعضا نیست چون عضو را پس می زند ، یک بازیگر در سخت ترین شرایط در لوکیشن های مختلف و ساعتها با گریمهای مختلف و نقش های مختلف باید با بالاترین حجم صبر و تحمل و بردباری حاضر شود و بالاترین انرژی و طاقت و قدرت بدنی و مهارت و استعداد وهنر و سواد و توانایی و تمرین جسمی و روحی و بدنی را می خواهد که کار هر کسی نیست ، بازیگری فقط حفظ کردن یک متن و تعریف کردن داستان زندگی خود نیست ، بازیگری فقط یک علاقه و آرزوی بزرگ نیست ، بازیگری فقط شرح دادن یک ماجرا و یک حادثه تلخ و شیرین زندگی نیست ، ما این همه بازیگر داریم که هیچکدام هم بازیگر نیستند و فقط مردم مجبورند اینها آدمها را در فیلمها و سریال های مختلف به زور تحمل کنند ، چرا فکر می کنید بازیگری عروسک بازی است ، چرا اینقدر بازیگری راحت و دم دستی و الکی شده این همه بازیگر می ریزید توی فیلم و سریال می دید به خورد ما مردم بی گناه ، آخه ما چه گناهی کردیم که باید بازی این نابازیگرها را تحمل کنیم ، تو رو خدا دیگه کافی با این کارتون فقط دارید فیلم و سینما و اعصاب مردم را داغون و خراب می کنید ، همه می خواهند یه شبه بازیگرشوند. شاید شما به خواهید به خاطر ترحم ، کسی را بازیگر کنید و به صورت رایگان به کلاس های بازیگری دعوتش کنید تا بازیگر شود که هم به ضرر آن شخص مورد نظرباشد و هم به ضرر سینما و تلویزیون و تئاتر باشد و اسمش نادانی و دوستی خاله خرسه است نه ترحم یا کمک .
 • IR ۰۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  0 0
  سلام عزیزان با آرزوی سلامتی و شادی برای همه این متن فقط به خاطر خیرخواهی و دلسوزی و مهربانی و تجربه نوشته شده است و برای کمک به آدمها در قرار گرفتن در مسیر درست و مفید زندگی شان که به نفعشان باشد نه به ضررشان . برای بازیگری فقط داشتن علاقه کافی نیست ، بازیگری فقط با آرزوی بزرگ در ذهن داشتن صورت نمی گیرد ، بازیگری خیلی عواطف و هیجانات و احساسات انسان را در گیر می کند و فوق العاده شغل سنگین و سخت و طاقت فرسایی است که می تونه برای کسانی که پیوند اعضا خصوصا ( پیوند قلب) داشتند خطرناک و مضر باشد، چون بازیگری یک شغل هیجانی و احساسی و عاطفی است و مناسب افراد با پیوند قلب و اعضا نیست چون هیجان و خستگی و تمرینات بدنی زیاد و سنگین عضو پیوندی را پس می زند و برای جسمهای آسیب پذیر مناسب نیست . یک بازیگر در سخت ترین شرایط در لوکیشن های مختلف و ساعتها با گریمهای مختلف و نقش های مختلف باید با بالاترین صبر و تحمل و بردباری حاضر شود و بالاترین انرژی و طاقت و قدرت بدنی و مهارت و استعداد وهنر و سواد و توانایی و تمرین جسمی و روحی و بدنی را می خواهد که کار هر کسی نیست، یک بازیگر باید خستگی ناپذیر و صبور و توانمند باشد . بازیگری فقط حفظ کردن یک متن و تعریف کردن داستان زندگی خود نیست ، بازیگری فقط یک علاقه و آرزوی بزرگ نیست ، بازیگری فقط شرح دادن یک ماجرا و یک حادثه تلخ و شیرین زندگی نیست ، ما این همه بازیگر داریم که هیچکدام هم بازیگر نیستند و فقط مردم مجبورند این آدمها را در فیلمها و سریال های مختلف به زور تحمل کنند ، چرا فکر می کنید بازیگری عروسک بازی است ، چرا اینقدر بازیگری راحت و دم دستی و الکی شده این همه بازیگر می ریزید توی فیلم و سریال می دید به خورد ما مردم بی گناه ، آخه ما چه گناهی کردیم که باید بازی این نابازیگرها را تحمل کنیم ، تو رو خدا دیگه کافی با این کارتون فقط دارید فیلم و سینما و اعصاب مردم را داغون و خراب می کنید ، همه می خواهند یه شبه بازیگرشوند. شاید شما به خواهید به خاطر ترحم ، کسی را بازیگر کنید و به صورت رایگان به کلاس بازیگری دعوتش کنید تا بازیگر شود که هم به ضرر آن شخص مورد نظرباشد و هم به ضرر سینما و تلویزیون و تئاتر باشد و اسمش دوستی خاله خرسه است نه کمک. هر کس که ضربه روحی می بیند و به بازیگری علاقمند شود و شما او را بازیگر کنید که اسمش کمک نیست .
 • دوست RO ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  0 0
  سلام ، بعضی ها از روی نادانی و پارتی بازی کسی را بازیگر می کنند و طرف را به مسیری که به زیانش است سوق می دهند و شروع می کنند به تعریف کردن الکی از طرف که تو استعداد فلان کار را داری چون راحت در چشم مردم نگاه می کنی و حرفت را می زنی و ملاکشان برای بازیگری این کارهای ابتدایی است که البته از روی ناآگاهی این حرف را می زنند، بالاخره هر آدمی مدتی تمرین کنه می تونه راحت حرفش را جلوی جمع بزنه و این به معنای استعداد بازیگری نیست ، ملاک بازیگری فقط توضیح روان یک متن و احوالات خود جلوی تماشاگران و داورها نیست . بازیگری فقط دادن یک نقش کوچک به طرف در فیلم و ثبت نام مجانی آن در موسسه بازیگری خود نیست ، این کارها فقط گمراهی است .
 • ساتین IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
  1 0
  زن 65 ساله هستم و دو فرزند دارم ، خیلی دوست دارم برای اجرا بیام عصر جدید ولی خجالت می کشم می ترسم داورها چهار تا چراغ قرمز به من بدهند آبرویم بره . از طرفی خیلی خیلی دوست دارم بیام و از طرفی هم می ترسم ، دوستان شما بگید من چکار کنم بیام عصر جدید یا نه مشورت کنید با من به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم . بیام عصر جدید یا نیام .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین