کد خبر: 15239
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
احمد سعادتمند

باشگاه ورزشی استقلال تهران بعد از استعفای امیرحسین فتحی ، چند ماهی بدون مدیرعامل و زیر نظر سرپرست اداره می‌ شد، ولی در نهایت اعضای هیات مدیره این مسئولیت را به سعادتمند سپردند.

رویکردامروز پس از استعفای علی فتح الله زاده از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران (تنها پس از ۱۶ روز سرپرستی باشگاه استقلال)، در جدیدترین خبر منتشر شده، احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه ورزشی برگزیده شد.

احمد سعادتمند در مقطعی به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و در مقطعی دیگر به عنوان عضو اقتصادی ، سابقه حضور در کادر مدیریتی این باشگاه را داشته است! لازم به بیان است وی به خاطر اختلاف سلیقه با کادر مدیریتی این باشگاه ورزشی استعفا داد.

همچنین علاوه بر این، وی عناوین زیادی از جمله مدیرکل اداره استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران، سرپرستی فدراسیون پینگ‌ پنگ، کاندیدای ریاست فدراسیون‌ های هندبال، وزنه‌ برداری و اسکی، کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال و… را در کارنامه ی فعالیت های خود دارد.

با وجود اینکه باشگاه استقلال در روزهای پایانی سال شاهد سرازیر شدن پرونده‌ های شکایت طلبکاران به فیفا بود، بایستی طرح مالی مناسبی توسط احمد سعادتمند ایجاد شود تا برای تسویه حساب و دریافت رضایت طلبکاران اقداماتی حاصل شود. در حالی که تلاش‌ های اعضای فعلی باشگاه استقلال در کادر مدیریتی تنها پرداخت حدود ۳۸ میلیارد از بدهی‌ ها بوده است، اما این باشگاه فوتبال هنوز مشکلات گسترده‌ ای دارد که نیاز به نیروهای دیگری برای کمک به هیات مدیره نیاز دارد!

پس از استعفای امیرحسین فتحی ، باشگاه ورزشی استقلال چند ماهی بدون مدیرعامل و زیر نظر سرپرست اداره می‌ شد! احمد سعادتمند با انتخاب از سوی هیات مدیره باشگاه ورزشی استقلال تهران و تایید مسعود سلطانی‌ فر ، به عنوان مدیر جدید باشگاه ورزشی استقلال تهران منصوب شد و حکم خود را دریافت کرد.


بیشتربخوانید: احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال شد


باشگاه ورزشی استقلال تهران بعد از استعفای امیرحسین فتحی ، چند ماهی بدون مدیرعامل و زیر نظر سرپرست اداره می‌ شد، ولی در نهایت اعضای هیات مدیره این مسئولیت را به سعادتمند سپردند. این در حالی است که فرهاد مجیدی پیش از این واکنش تندی به انتخاب احتمالی سعادتمند داشت و پیش از تصمیم امروز هیات مدیره هم عنوان کرده بود: ” استقلال بیشتر از هر زمانی به مدیران توانا و پولساز نیاز دارد، نه مدیرانی که بدون پشتوانه اقتصادی لازم و با تبلیغات و وعده‌ های دروغ فقط وقت استقلال را هدر می‌ دهند. “

منبع: جدول یاب

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین