اصغر فرهادی

در این مطلب به معرفی فیلم یک قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی پرداخته ایم. به نقل از ددلاین، اصغر فرهادی کارگردان ایرانی برنده دو جایزه اسکار در حال تولید فیلم جدیدش با نام «یک قهرمان» است. پروژه فارسی زبان فرهادی قرار است در تابستان آینده در شهر شیراز وارد مراحل پیش تولید شود.

رویکردامروز مدتی پیش بود که اعلام شد اصغر فرهادی قصد ساخت فیلم تازه ای با نام« قهرمان» را دارد. در همان زمان نیز اعلام شد این فیلم سینمایی در ایران جلوی دوربین خواهد رفت. همچنین اعلام شد که این فیلم ایرانی در شهر شیراز جلوی دوربین خواهد رفت.

تهیه فیلم سینمایی« قهرمان» بر عهده الکساندر ماله گی و اصغر فرهادی خواهد بود. در همان زمان هم شنیده شد که اصغر فرهادی در فیلم تازه خود با بازیگرانی تازه، یعنی بازیگر هایی که تا به حال با وی کار نکرده اند، همکاری خواهد کرد.

پس از انتشار اخبار ابتدایی در باب فیلم سینمایی« قهرمان»، شایعه هایی درباره این فیلم سینمایی مطرح شد. شایعاتی درباره اینکه نوید محمدزاده قرار است در تازه ترین ساخته اصغر فرهادی جلوی دوربین برود.

بنابر تازه ترین خبرهای سینمای ایران؛ روابط عمومی فیلم سینمایی« قهرمان» اخیرا اطلاعاتی در باب وضعیت تولید جدیدترین ساخته اصغر فرهادی منتشر کرده است.

بنابر اعلام ثمین مهاجرانی، پروسه پیش تولید فیلم سینمایی« قهرمان» در سال ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد. فهرست عوامل و بازیگران« قهرمان» نیز در سال آینده انتخاب و معرفی خواهند شد.

مهاجرانی به این ترتیب اخبار مطرح شده در باب بازیگران فیلم« قهرمان» را رد کرد.

اصغر فرهادی سابقه ساخت فیلم های« شهر زیبا»،« چهارشنبه سوری»،« جدایی نادر از سیمین»،« درباره الی»،« فروشنده»،« همه می دانند» و« گذشته» را دارد. اصغر فرهادی با فیلم های« جدایی نادر از سیمین» و« فروشنده» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین