کد خبر: 13862
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
پرنده

آتش سوزی یک مغازه پرنده فروشی در تهران 200 پرنده را به کشتن داد.

رویکردامروز چند روز قبل در پی تماس و درخواست کمک شهروندان از سازمان آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی یک باب مغازه در مرکز خرید و فروش پرندگان، ستاد فرماندهی بلافاصله در ساعت ۰۲:۳۰ دقیقه بامداد آتش نشانان ایستگاه ۱۶ را به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، بعد از خیابان خلیج اعزام کرد.

جزییات این آتش سوزی از زبان فرمانده آتش نشانان اعزامی این طور روایت شده بود که محل حادثه یکی از مغازه‌های خرید وفروش پرندگان به مساحت ۳۵ مربع بود که دچار آتش سوزی شد و دود و حرارت ناشی از آن موجب تلف شدن صدها قطعه انواع پرندگان در داخل قفس‌ها شد.

آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل و انجام ایمن سازی‌های اولیه، با تجهیزات کامل و مجهز شدن به دستگاه‌های تنفسی، وارد مغازه شدند و به وسیله یک رشته لوله آبدهی، مهار شعله‌های آتش را آغاز کرده و پس از گذشت دقایقی شعله‌های آتش را فرونشانده واز گسترش بیشترآن جلوگیری کردند و در ادامه هم با استقاده از فن فشار مثبت عملیات تهویه دودهای حاصله را به فضای باز تخلیه کردند. در جریان این آتش سوزی به علت انتشار دود در مغازه‌های اطراف جمعا در حدود ۲۰۰ قطعه انواع پرندگان دچار خفگی و تلف شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین