کد خبر: 10996
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
کارت سوخت تاکسی ها

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: تحویل کارت های جدید سوخت تاکسی های ون با سهمیه ۶۰۰ لیتری از روز یکشنبه ۲۴ آذر اجرایی می شود.

رویکردامروز به نقل از روابط عمومی اتحادیه تاکسی‌رانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار داشت به اجرای طرح دنبال سهمیه بندی سوخت، کارت‌های سوخت جدید تاکسی های ون با ۶۰۰ لیترسهمیه از روز یکشنبه ۲۴ آذر تحویل تاکسیرانان می شود.

ضامنی گفت: در این خصوص در تهران، برای آن دسته از رانندگان تاکسی های ون که پروانه فعالیت آنها دارای اعتبار است، پیامک ارسال خواهد شد و آنها باید با مراجعه به محل اعلامی نسبت به دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند، آن دسته از رانندگانی که پروانه فعالیت آنها منقضی شده است باید با مراجعه به سازمان تاکسیرانی تهران نسبت به تمدید پروانه خود اقدام  تا کارت سوخت برای آنها صادر شود.

وی افزود: در سایر شهرهای کشور رانندگان  تاکسی‌های ون از روز دو شنبه مورخ ۲۵ آذر ۹۸ جهت دریافت کارت سوخت جدید خود به سازمان‌های تاکسیرانی مراجعه و کارت خود را تحویل گیرند.

 مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور افزود: با توجه به زمان کم باقی مانده تا پایان آذر و به منظور استفاده کامل رانندگان از این سهمیه، مابه التفاوت ۲۰۰ لیتری سهمیه سوخت آذرماه رانندگان، بر اساس هماهنگی‌هایی که با وزارت کشور و شرکت نفت صورت گرفته است، در سهمیه دیماه آنها لحاظ می شود و کارت سوخت تاکسی‌های ون در دیماه ۸۰۰ لیتر شارژ خواهد شد، از بهمن ماه به صورت ماهانه کارت سوخت خودروهای ون ۶۰۰ لیتر شارژ می شود.

این مسئول اعلام کرد: کارت های سوخت قدیمی ون ها تا پایان آذرماه فعال است و تاکسیرانان می توانند از باقیمانده سهمیه آن تا پایان ماه جاری استفاده نمایند.

ضامنی در پایان گفت: مدارک لازم جهت تحویل کارت اصل و کپی کارت خودرو و کارت ملی است.

منبع:مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین