کد خبر: 10847
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
محسن چاووشی

محسن چاوشی این روزها درگیر انتشار آخرین آلبوم خود به نام بی‌ نام است که قرار است در آستانه شب یلدا، یعنی ۲۶ آذر منتشر شود.

رویکرد امروز محسن چاوشی که این روزها درگیر انتشار آخرین آلبوم خود به نام بی‌نام است که قرار است در آستانه شب یلدا، یعنی ۲۶ آذر منتشر شود. آلبومی که مجوز گرفتن و ممیزی‌ های آن بارها خبرساز شد. حالا هم با حذف ابیاتی از اشعار مولانا اجازه نشر گرفته است.

اما خبری که توجه بسیاری را به خود جلب کرد، درخواست کمک ۴۵ میلیون تومانی چاوشی بود. این هنرمند اعلام کرده بود که برای نجات جان یک جوان بوکانی از اعدام و پرداخت دیه به شاکیان نیاز به جمع‌آوری مبلغی دارد و البته پس از ساعتی با تشکر از هوادارانش و مردم اعلام کرد این مبلغ جمع شده و نیاز به کمک بیشتری نیست. این حرکت چاوشی با اقبال طرفدارانش روبرو شد که می‌گویند جوان بوکانی زنده می‌ماند و حالا می‌تواند آلبوم تازه محسن را هم بشنود.

کار محسن چاوشی انساندوستانه بود یا تبلیغات زیرپوستی؟

انتقادی هم که به این کار چاوشی وارد شد از این بابت بود که چرا او چند روز مانده به بیرون آمدن آلبومش «نمایش» داده است و این که کار او جنبه تبلیغاتی داشته است. در این مورد خود چاوشی واکنشی نشان نداد، اما دوستانش ساکت ننشستند. آنها می‌گویند این اولین بار نیست که خواننده پرطرفدار دست به کارهای نیکوکارانه می‌زند و آخرین بار هم نخواهد بود.

و این که او اگر می‌خواست خودنمایی کند در مقابل دوربین‌ها حاضر می‌شد و به شکل بهتری خود را مطرح می‌کرد. آخرین دلیل‌شان هم این است که چاوشی همیشه پرطرفدار و پرفروش بوده و نیازی به اینگونه فضاسازی‌ها ندارد. اگرچه در مورد کمپین‌های قبلی چاوشی هم انتقاداتی مطرح بوده و عده‌ای معتقدند که در مورد فعالیت‌های انسانی و وجهه اجتماعی او اغراق می‌شود.

به هر شکل باید منتظر انتشار آلبوم تازه‌اش باشیم و ببینیم او باز هم مثل مجموعه‌های موفق‌اش می‌تواند جمع بزرگی را راضی کند یا تکرار تم مولاناخوانی دیگر جذابیت قدیم را ندارد.

منبع:برترین ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین