حضور ورزشکاران در مناطق زلزله زده

قهرمانان و ورزشکاران ملی و جهانی این شهرستان ضمن بازدید و دلجویی از مردم مناظق زلزله زده در زادگاهشان، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تقدیم اهالی این مناطق حادثه دیده کردند.

رویکرد امروز پیشکسوتان ، قهرمانان و ورزشکاران ملّی و بین المللی شهرستان میانه در رشته های مختلف ورزشی از جمله یوسف کرمی مدال آور المپیک در رشته تکواندو که در حرکتی پهلوانانه مدال ارزشمند خود را جهت کمک به مردم زلزله زده به حراج گذاشت و همچنین بهنام محمودی کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال کشورمان و نخستین لژیونر والیبال ایران و فرشاد ولیپور قهرمان چند دوره زیبایی اندام جهان رشته بادی کلاسیک، به همراه سایر مدال آوران، قهرمانان و ورزشکاران ملی و جهانی این شهرستان ضمن بازدید و دلجویی از مردم مناظق زلزله زده در زادگاهشان، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تقدیم اهالی این مناطق حادثه دیده کردند.

همچنین کانون وکلای استان زنجان و میانه نیز در این برنامه ها حضور داشته و کمکهای جمع آوری این کانونها را به دست مردم زلزله زده رساندند.

عکسها متعلق به دو بخش ترکمانچای و کندوان شهرستان میانه از روستاهای چرن، بلانلیق، حلیمسی، ورنکش، دستجرد، بلوکان، گاولیق و برزلیق میباشد.

منبع:مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین