کد خبر: 10002
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
تور مختلط زاهدان

به تازگی گروهی اقدام به برگزاری تورهای کویرنوردی در کویرهای اطراف شهر زاهدان و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی کرده که حاشیه‌های فراوانی داشته است.

رویکرد امروز به تازگی گروهی اقدام به برگزاری تورهای کویرنوردی در کویرهای اطراف شهر زاهدان و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی کرده که حاشیه‌های فراوانی داشته است.

ماجرای تورهای شبانه روزی کویر و اسکان شبانه گروه در دل کویر در کنار مخابره تصاویر ضدارزش های دینی و اجتماعی از این تورها نشان می دهد برگزارکنندگان بدون هیچ واهمه ای این تصاویر را در شبکه های اجتماعی در معرض دید همگان قرار می دهند.

آنچه عیان است اینکه برگزارکنندگان این‌ تورها بدون در نظر گرفتن شئون فرهنگی جامعه سعی بر آن دارند که تور خود را با انتشار تصاویری از برنامه‌های مختلط در فضای مجازی، برای جوانان جذاب‌تر نشان دهند ولی با این عمل سودجویانه علاوه بر ایجاد تعارض و تقابل جدی بین جامعه میهمان و میزبان، زمینه‌ساز ناهنجاری فرهنگی و اجتماعی خصوصاً برای خانواده‌ها خواهند شد.

نکته دیگر اینکه با توجه به فاصله مکانی تقریبا طولانی مکان استقرار این تورها نسبت به شهر زاهدان در صورت بروز مسائل امنیتی و همچنین مسائل درمانی چه کسانی پاسخگو خواهند بود.


در هر حال تخلفات برگزار کنندگان این تور یکی و دوتا نبوده، تبلیغ مفسده برای جذب افراد بیشتر در اینستاگرام و شبکه های مجازی، اختلاط دختران و پسران، ترویج فساد و فحشا، جریحه دار شدن عفت عمومی تنها گوشه ای از تخلفات برگزار کنندگان این تورها می باشد که بی تردید دستگاه قضایی و انتظامی با برگزار کنندگان این تورها برخورد خواهند کرد.

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین